Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1184

Na Wspólnej 7

Marcin próbuje jeszcze bardziej pogrążyć Martę. Jerzy nie chce skompromitować się przed żoną. Kinga przekonuje się, że ma oddane przyjaciółki.

Na Wspólnej 1184 - opis odcinka
Konarski wykonuje pracę poniżej swoich ambicji

Filip z dumą oznajmia żonie, że dostał pracę. Kiedy wyjaśnia, że ma projektować gazetkę reklamową dla sieci supermarketów, Marta nie wierzy, że mąż jest zadowolony z zajęcia poniżej jego możliwości i ambicji. On jednak zapewnia, że dla niego najważniejsze jest, aby utrzymać rodzinę. Dominika prosi Marcina, żeby jak najszybciej przyniósł brakujące materiały do programu i pomógł jej go zmontować. Okazuje się jednak, że Marcin niewiele może zrobić. W dodatku jest w bardzo kiepskiej formie. Dyrektor programowy jest zdenerwowany, że wciąż nie otrzymał ostatecznej wersji odcinka. Marcin okłamuje go, że zaginęła większość materiałów. Sugeruje, że młoda Konarska wykradła je odchodząc z pracy. Po chwili Marta dostaje telefon z redakcji. Jest przekonana, że to Marcin i postanawia nie odbierać. Robi to za nią Filip i bez wstępów wyrzuca rozmówcy, że dzwoni o tak późnej porze. Kiedy okazuje się, że rozmawia z dyrektorem programowym szybko oddaje telefon Marcie, która jest zaskoczona, że szef pyta ją o materiały do ostatniego odcinka „Mamy w wielkim mieście”.

Babski wieczór na Wspólnej

Kinga oznajmia Andrzejowi, że zmieniła zdanie i zdecydowała się zostać w firmie. Brzozowski nie kryje zadowolenia. Zaprasza szwagierkę na sobotni obiad, ale ona wymawia się od tego. Basia i Weronika zastanawiają się, jak pomóc Kindze wyrwać się z marazmu. Kiedy spotykają Ewę, wtajemniczają ją w swój plan. Z butelką wina i małą przekąską składają Kindze niezapowiedzianą wizytę. Basia ostrzega przyjaciółkę, że tym razem tak łatwo się ich nie pozbędzie. Kilka kieliszków wina szybko poprawia Kindze humor. Przyznaje jednak, że zazdrości przyjaciółkom ich szczęśliwych relacji z partnerami. Kobiety przypominają jej, że każda z nich przechodziła trudne chwile. Postanawiają wypić toast za babską przyjaźń. Zachęcają Kingę, żeby częściej wychodziła z domu i zaczęła żyć pełnią życia. Kinga wyznaje Basi, że po tej wizycie naprawdę poczuła się lepiej.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.