Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1178

Na Wspólnej 7

Maja dowiaduje się, że jest w ciąży. Ludwika poznaje tajemnicę Agnieszki. Maria uważa, że synowa nie powinna spotykać się z Julianem.

Na Wspólnej 1178 - opis odcinka
Maja w ciąży!

Igor prosi Maję, żeby skontaktowała się z lekarzem w sprawie dolegliwości, które dokuczały jej przez cały pobyt w Dublinie. Maja jest przekonana, że to nic poważnego. Mimo to, tuż po jego wyjściu, dzwoni do lekarza i umawia się na wizytę. Naczelny mówi Igorowi, że wszystkie jego materiały z Dublina poszły do druku bez żadnych poprawek. Chłopak, chcąc uczcić jakoś swój sukces, kupuje dla Mai duży bukiet kwiatów i szczęśliwy wraca do domu. Tymczasem Maja w pośpiechu pakuje swoje rzeczy. W drzwiach natyka się na Igora. Zdenerwowana mówi, że musi załatwić bardzo ważną sprawę. Obiecuje, że odezwie się do niego później, po czym udaje się do swojej ciotki. Płacząc, oznajmia Idze, że jest w szóstym tygodniu ciąży i że ojcem dziecka jest Tadeusz.

Żaneta wybiera się z Julianem do kina

Julian zaprasza Żanetę do kina. Maria, widząc wystrojoną synową, od razu domyśla się, że dziewczyna wybiera się na randkę z nowym sąsiadem. Jest tym poważnie zaniepokojona. Uważa, że Julian nie jest dla niej odpowiednim partnerem. Włodek nie podziela obaw żony. Żaneta wyjawia Julianowi, że jest wdową. On wyznaje, że przyjechał ze Szczecina po tym, jak zakończył się jego związek z pewną kobietą. Julian spotyka kolegę ze Szczecina, który nie zważając na obecność Żanety, mówi mu, że od jakiegoś czasu Ewelina pilnie go poszukuje . Julian nie ma ochoty rozwijać tematu i szybko żegna się ze znajomym. Później tłumaczy Żanecie, że Ewelina to właśnie jego była narzeczona.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.