Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1175

Na Wspólnej 7

Filip uważa, że Marta powinna rzucić pracę w telewizji. Michał jest zdruzgotany wyznaniem Kingi. Włodek odkrywa, czym zajmuje się Julian.

Na Wspólnej 1175 - opis odcinka
Marta walczy o swoje

Marta mówi Marcinowi, że wie o wszystkich jego intrygach. Dodaje, że nie zostawi tego bez odzewu. Marcin jest przekonany, że nikt jej nie uwierzy. Ostrzega, żeby nie pogarszała swojej, i tak już nieciekawej, sytuacji. Mimo to Marta udaje się do dyrektora programowego i oznajmia, że Marcin ukradł jej pomysł a ponadto pokazał mu roboczą wersję ostatniego programu. Dyrektor tłumaczy, że nie może dać wiary jej słowom, nie mając żadnych dowodów. Dodaje, że Marcin zawsze był uczciwy. Marta mówi mu, że Marcin bardzo się zmienił ostatnimi czasy. Nie chce jednak dokończyć, o co tak naprawdę chodzi. Załamana mówi mężowi o swojej sytuacji. Filip uważa, że żona nie powinna pracować w atmosferze intryg i zakłamania. Radzi jej, żeby odeszła ze stacji. Tymczasem Dominika zapewnia Marcina, że w rozmowie z dyrektorem, trzymała jego stronę. Marcin zadowolony obiecuje, że wkrótce będzie prowadziła program „Mama w wielkim mieście”.

Maria zaczyna mieć podejrzenia co do Juliana

Żaneta zauważa przemykającego przez podwórze Juliana. Jest zaskoczona jego zachowaniem. Udaje się do jadłodajni, gdzie dowiaduje się od Włodka, że Julian jest motorniczym i wiózł jego oraz Manię do przedszkola. Marii wydaje się dziwne, że pracując w takim zawodzie, stać go było na wykupienie wycieczki zagranicznej. Mówi mężowi, że zachowanie i sposób wypowiadania się Juliana wskazują, że jest kimś więcej, niż zwykłym motorniczym. Włodek uważa, że żona jak zwykle wyszukuje problemy tam, gdzie ich nie ma. Żaneta, wychodząc z biura, spotyka Juliana, który przeprasza ją, że nie przyszedł na umówione spotkanie i proponuje, żeby przeszli się do parku. Podczas miłej przechadzki przyznaje, że rzeczywiście pracuje jako motorniczy. Obiecuje Żanecie, że kiedyś nauczy ją prowadzić tramwaj. Postanawiają zerwać z oficjalnym sposobem zwracania się do siebie i przechodzą na ty. Kiedy jednak okazuje się, że Żaneta musi iść po córkę, Julian nagle przypomina sobie, że ma jeszcze coś ważnego do zrobienia

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.