Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1174

Na Wspólnej 7

Marta dowiaduje się o intrygach Marcina. Matka Kingi próbuje dowiedzieć się co dręczy jej córkę. Igor niepokoi się o zdrowie Mai.

Na Wspólnej 1174 - opis odcinka
Marcin kradnie nowy pomysł Marty

Młoda Konarska ma pretensje do Marcina za jego zachowanie ostatniego wieczoru. Daje mu do zrozumienia, że jeśli nie zrobi czegoś ze sobą, może mieć poważne problemy. Chwilę potem zostaje wezwana do dyrektora programowego, który oznajmia, że jej ostatni program nie nadaje się do emisji. Sugeruje, że przydałby się jej wypoczynek, ponieważ zatraciła dystans do swojej pracy. Marta nie może się z tym pogodzić. Prosi szefa, żeby pozwolił jej zabrać kasetę i poprawić program. Jakiś czas potem orientuje się, że ktoś przekazał szefowi wersję programu sprzed poprawek. Przypadkiem dowiaduje się też, że program o singlach jest już w produkcji a za jego twórcę uchodzi Marcin.

Igor i Maja mogą wyjechać razem do Dublina

Redaktor naczelny oznajmia Igorowi, że jego redakcyjny kolega nie może pojechać do Dublina. Proponuje chłopakowi, żeby wykorzystał dodatkowy bilet i zabrał ze sobą, kogo zechce. Maja dowiaduje się, że od przyszłego tygodnia może zacząć pracę. Dumna mówi o tym Igorowi. Jest bardzo szczęśliwa, kiedy dowiaduje się, że mogą razem wyjechać do Dublina. Podczas tego wybuchu radości, Maja dostaje lekkiego zawrotu głowy. Zapewnia Igora, że wszystko z nią w porządku. On jednak jest zaniepokojony jej stanem.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.