Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1173

Na Wspólnej 7

Renata i Sławek wprowadzają się do nowego mieszkania. Marcin spiskuje przeciwko Marcie. Marek cieszy się z perspektywy zarobienia dużych pieniędzy. Ola niepokoi się, że rodzice nie pozwolą jej na wyjazd do Stanów.

Na Wspólnej 1173 - opis odcinka
Daria dostaje w końcu swój pokój!

Renata ze Sławkiem i Darią wprowadzają się do nowo wynajętego mieszkania. Żaneta ma nadzieję, że będą tam szczęśliwi. Ze smutkiem wspomina, jak razem z Grześkiem planowali wspólne życie w tym właśnie mieszkaniu. Wieczorem Renata i Sławek zadowoleni, że mają tak cudowne miejsce oblewają ten fakt szampanem. Daria również jest bardzo szczęśliwa z nowego domu, w którym w końcu ma swój pokój.

Aleksandra obawia się, że rodzice nie pozwolą jej wyjechać do USA

Ola niepokoi się, że rodzice nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie jej wyjazdu do Stanów. Obawia się, że mogą jej nie puścić na wspólne wakacje z Danielem i jego rodziną. Andrzej, na prośbę syna, przeprowadza rozmowę z Markiem, w której zapewnia go, że Ola będzie pod dobrą opieką. W końcu Zimińscy pozwalają córce na wyjazd do Ameryki. Ola i Daniel są bardzo szczęśliwi. Marek jednak cały czas jest niespokojny – obawia się, że Ola i Daniel mogą zbyt bardzo zbliżyć się do siebie. Danuta próbuje uspokoić męża tłumacząc, iż nie są wstanie całkowicie kontrolować swojej młodszej córki i że powinien pogodzić się z tym, że Ola jest już prawie dorosła.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.