Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1171

Na Wspólnej 7

Roman dowiaduje się, że Honorata jest poważnie chora. Daniel proponuje Oli wspólny wyjazd do Stanów. Marek z niecierpliwością oczekuje na ważną wiadomość

Na Wspólnej 1171 - opis odcinka
Honorata jest w trakcie operacji...

Zdenerwowany Roman wpada do szpitala i próbuje dowiedzieć się co się stało Honoracie. W końcu dowiaduje się, że jej stan jest poważny, ponieważ doszło do perforacji ściany żołądka i Leśniewska jest w trakcie operacji. Hoffer bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Mikołaja. Kiedy pojawia się u niego w mieszkaniu widzi wyraźne ślady po imprezie. Roman robi Mikołajowi ostre wyrzuty, że nie interesuje się swoją matką. W końcu daje mu do zrozumienia, że Honorata jest poważnie chora. Mikołaj jest wyraźnie poruszony tą informacją.

Ola poleci z Danielem na wakacje do USA?

Daniel proponuje Oli, aby wraz z nim i jego rodzicami pojechała na całe wakacje do Stanów. Zapewnia, że Basia i Andrzej nie będą mieli nic przeciwko temu. Ola obawia się, że z jej rodzicami będzie kłopot. Danuta nie ma nic przeciwko temu i obiecuje, że porozmawia o tym z mężem. Marek jednak jest stanowczo przeciwny. Uważa, że rozłąka dobrze zrobi Oli i Danielowi, którzy podczas wspólnych wakacji mogą popełnić jakieś głupstwo.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.