Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1169

Na Wspólnej 7

Michał jest zaszokowany zachowaniem żony. Żaneta ratuje Sławka i Renatę z opresji. Julian nie pojawia się na spotkaniu z Żanetą. Jerzy uświadamia sobie, że na pewne rzeczy jest już zbyt stary.

Na Wspólnej 1169 - opis odcinka
Kinga cały czas chłodno traktuje Michała

Michał dziękuje żonie, że pozwoliła mu wrócić do domu. Kinga tłumaczy, że zrobiła to tylko ze względu na Ignasia. Kiedy Brzozowski prosi, aby pozwoliła mu iść z nią i ich synkiem na spacer, Kinga chłodno oznajmia, że jutro on sam pójdzie z Ignasiem na spacer. Andrzej informuje brata, że jeszcze długo nie pozbędą się Zdybickiej, która zażądała za swoje udziały dużo więcej niż zapłaciła. Michał obiecuje porozmawiać z Iloną i załatwić tę sprawę. Andrzej radzi mu, aby w tej sytuacji, trzymał się z dala od Zdybickiej. Kiedy Michał próbuje dotknąć Kingę, ta przez zęby wycedza, aby jej więcej nie dotykał. Brzozowski jest zaszokowany tak wielką niechęcią z jej strony.

Izabela chce by Jerzy wrócił do dawnej formy

Jerzy, obolały i unieruchomiony, zgadza się w końcu skorzystać z usług, poleconego przez Kopczyńską, kręgarza. Po skończonym zabiegu kręgarz, w dobrej wierze, radzi Dudkowi, aby wziął pod uwagę swój wiek i unikał dźwigania ciężarów. Dodatkowo Klementynkę bierze za wnuczkę Jerzego. Jego słowa podłamują Dudka, który zaczyna marudzić, że jest już stary i nie bardzo nadaje się do roli ojca tak małego dziecka. Edyta i Maks chcąc go trochę rozruszać proponują mu wspólny wypad do kina. Jerzy kategorycznie odmawia. W końcu Izabela tłumaczy mu, że wielu mężczyzn w jego wieku jest w doskonałej formie, bo dbają o siebie. Zapewnia, że jeśli mąż będzie odpowiednio odżywiał się i uprawiał sport długo utrzyma doskonałą formę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.