Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1166

Na Wspólnej 7

Maja wraca do Igora. Jerzy jest bardzo przejęty rolą taty małej Klementynki. Sławek i Renata mają poważny problem z mieszkaniem.

Na Wspólnej 1166 - opis odcinka
Maja ucieka sprzed ołtarza dla Igora!

Maja, widząc płaczącego Igora, nie jest wstanie dokończyć przysięgi małżeńskiej. Rodzina i przyjaciele są mocno zaniepokojeni tą sytuacją. W końcu Tadeusz oznajmia Mai, że jedyne na czym mu zależy to jej szczęście po czym odchodzi od ołtarza. Chwilę potem Igor i Maja, trzymając się za ręce, wybiegają z kościoła. Szczęśliwi włóczą się po ulicach Warszawy. Igor tłumaczy Mai, że musiał ją zostawić, bo bał się o jej życie. Dziewczyna zapewnia, że mu wierzy. Wieczorem pojawiają się w domu Igora. Ewa, widząc, że syn przyszedł z Mają, ubraną w suknię ślubną, jest mocno zaskoczona.

Dudek angażuje się w opiekę nad córeczką

Jerzy przejęty rolą taty stara się zapewnić żonie i nowo narodzonej córeczce wszystko, czego potrzebują. Jego zachowanie bawi Maksa, który nie może nadziwić się, że Dudek aż tak bardzo zaangażował się w opiekę nad dzieckiem. Natomiast Izabela uważa, że jej mąż zupełnie niepotrzebnie aż tak bardzo wszystkim się przejmuje. Kiedy dzwoni Edyta, starsza córka Jerzego, ten zaaferowany opieką nad Klementynką nie wykazuje chęci rozmowy z nią. W końcu Izabela prosi, aby zachował właściwy umiar w swym zaangażowaniu a nie cały czas sprzątał, dezynfekował mieszkanie i gotował bardzo dietetyczne, dużo mniej smaczne, potrawy. Nie podoba się jej też, że Jerzy nie wykazał zainteresowania telefonem od Edyty. Dudek skruszony zaczyna się tłumaczyć. Iza przerywa mu mówiąc, że Edyta wkrótce przyjeżdża do Warszawy. Jerzy jest bardzo szczęśliwy, że będzie miał przy sobie obie swoje córki.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.