Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1165

Na Wspólnej 7

Igor pojawia się na ślubie Mai i Tadeusza. Izabela uważa, że Jerzy wykorzystał Adelę. Agnieszka jest zaskoczona wspaniałomyślnością Ludwiki.

Na Wspólnej 1165 - opis odcinka
Igor zjawia się w kościele podczas ślubu Mai i Tadeusza

Młodzi Konarscy, tuż przed ślubem Mai, pojawiają się na Wspólnej. Kamil, dowiedziawszy się od siostry o dylematach Mai, dochodzi do wniosku, że dziewczyna nadal kocha Igora. Natychmiast dzwoni do przyjaciela i namawia go, aby zrezygnował z podróży służbowej, bo musi załatwić coś znacznie ważniejszego. Igor rezygnuje z wyjazdu na mecz i, w momencie gdy Tadeusz i Maja składają przysięgę małżeńską, pojawia się w kościele.

Dudek unika kontaktu z dziennikarzami

Jerzy odbiera żonę i córeczkę ze szpitala. Przed domem czekają na Dudka dziennikarze szukający taniej sensacji. Bezskutecznie próbują nakłonić Jerzego do ustosunkowania się do wyssanych z palca informacji-sensacji na temat jego współpracy z Adelą. Dudek ignoruje ich zaczepki i wraz z najbliższymi umyka do domu. Wydawca oznajmia mu, że cały nakład jego najnowszej powieści został sprzedany. Planuje dodruk książki tym razem podpisanej już jego nazwiskiem. Pokazuje też recenzję szanowanego w środowisku literackim krytyka, który uważa, że powieść „ Na rozkaz serca” jest ciekawa i napisana bardzo sprawnie. Izabela nie podziela entuzjazmu wydawcy i zadowolenia męża. Uważa, że Jerzy zachował się niegodziwie wykorzystując naiwność Adeli. Jednak po rozmowie z dziewczyną, która dumnie oznajmia im, że zamówiono u niej książkę, dochodzi do wniosku, że rzeczywiście pomysł męża tylko pomógł Adeli w realizacji jej marzeń.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.