Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1164

Na Wspólnej 7

Michał błaga żonę, aby dała mu jeszcze jedną szansę. Ludwika postanawia powiedzieć synowi o swoim problemie. Marta martwi się o Maję. Kamil i Zuza przeżywają renesans swojej miłości.

Na Wspólnej 1164 - opis odcinka
Michał zapewnia Kingę, że chce ratować rodzinę

Michał, kompletnie załamany swoją sytuacją, nie może znaleźć sobie miejsca. Nie chcąc przeszkadzać bratu i jego rodzinie planuje wynająć mieszkanie. Andrzej studzi jego emocje zapewniając, że dla nikogo nie jest ciężarem. Sugeruje bratu, że nie powinien się poddawać i musi dalej walczyć o swoje małżeństwo. Michał przeprasza Włodka, za swoje zachowanie. Zięba, widząc, że skrucha jest szczera, przyjmuje przeprosiny. Radzi Michałowi, aby teraz skoncentrował się na ratowaniu swojego małżeństwa. Brzozowski błaga żonę o chwilę rozmowy. Zapewnia ją, że ona i dziecko są dla niego najważniejsi i bez nich nic nie ma sensu. Prosi, aby dała mu jeszcze jedną szansę. Kinga, z przykrością, oznajmia mu, że to niemożliwe.

Pani Ludwika przerażona windykatorem

Ludwika dostaje pocztą przedsądowe wezwanie do zapłaty odsetek od pożyczki. Rafał zauważa, że matka dziwnie się zachowuje. Domyśla się, że przyczyną jej stanu jest list, który dostała. Pani Sobczak okłamuje syna, że nic złego się nie dzieje i szybko zmienia temat. Ziębowa informuje ją, że w jadłodajni był jakiś mężczyzna, który pytał o nią. Ludwika nie wytrzymuje i zrozpaczona wyznaje Ziębom, jakie popełniła głupstwo. Maria tłumaczy, że nie powinna się obwiniać, ponieważ niektóre firmy udzielające szybkich pożyczek zatrudniają prawdziwych specjalistów od manipulacji, przed którymi trudno się bronić. Kiedy Ludwika chce jej sprzedać pamiątkę rodzinną, piękny złoty pierścień, Maria kategorycznie protestuje i namawia ją, aby jak najszybciej powiedziała o wszystkim Rafałowi. Wieczorem pani Sobczak zbiera się na odwagę i oznajmia synowi, że musi powiedzieć mu coś ważnego. W tym momencie w ich mieszkaniu pojawia się mężczyzna, który tłumaczy, że przyszedł w sprawie długu pani Ludwiki Sobczak. Ludwika jest przerażona.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.