Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1163

Na Wspólnej 7

Gosia wyjawia mamie swoje plany na przyszłość. Marta odkrywa, że jej współpracownik ma problem z narkotykami. Żaneta próbuje poukładać swoje życie.

Na Wspólnej 1163 - opis odcinka
Gosia opowiada Danucie o Brazylijczyku

Przed wyjazdem Gosia opowiada mamie o swojej znajomości z Hugo – Brazylijczykiem, którego poznała w Dusseldorfie. Okazuje się, że dziewczyna chce się z nim związać i, być może, na stałe wyjechać do Brazylii. Danuta jest wstrząśnięta tą nowiną. Gosia prosi ją, żeby nie mówiła o niczym ojcu. Wyjaśnia, że najpierw chce poznać rodziców Huga, którzy niebawem przyjadą do Niemiec a w czasie wakacji pojechać z nim do Brazylii. Zapewnia mamę, że po raz pierwszy od historii z Piotrem, czuje się naprawdę szczęśliwa. Ola żegna się z Gosią. Wyznaje, że bez jej pomocy nie miałaby po co wracać do domu. Obiecuje siostrze, że podobna historia już nigdy się nie powtórzy. Ola i Daniel zostają zaproszeni na imprezę do Bartka. Daniel odmawia tłumacząc, że najwyższy czas zacząć uczyć się do matury. Wraz z Olą udaje się na Wspólną, aby zabrać Korka do weterynarza. Dziewczyna, z obawy przed rodzicami Daniela, czeka na niego przed domem. Na dziedzińcu spotyka Basię, która zaprasza ją na górę. Ola jest mile zaskoczona jej serdecznym przyjęciem. Po powrocie do domu rodzice zwracają Oli telefon komórkowy.

Żaneta posyła Manię do przedszkola

Żaneta oznajmia Ziębom, że zapisała Manię do przedszkola. Maria jest przekonana, że dziewczyna chce uniezależnić się od teściów i wkrótce wyprowadzi się od nich. Włodek stara się uspokoić żonę. Uważa, że dopóki Mania będzie chodziła do przedszkola, synowa nie wyprowadzi się z Warszawy. Żaneta zwalnia się wcześniej z biura, aby odebrać córeczkę z przedszkola. Mówi Ewie, że zapisała się na kurs języka rosyjskiego i ma kilka nowych pomysłów związanych z biurem podróży. Wieczorem Julian, przez okno jadłodajni, spostrzega wchodzącą do biura Żanetę. Chwilę później zjawia się tam. Oznajmia, że przyszedł zarezerwować wycieczkę, na którą chce zabrać również Żanetę. Widząc, że nie zdoła jej tak łatwo przekonać sugeruje, aby na początek wybrała się z nim na spacer. Żaneta, po chwili wahania, przyjmuje jego zaproszenie. Wracając z przechadzki, Julian odbiera telefon. Jakiś mężczyzna grozi mu, że zemści się na nim za to, co zrobił jego siostrze. Po tej rozmowie Julian szybko żegna się z Żanetą. Potem niszczy kartę SIM w swoim telefonie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.