Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1162

Na Wspólnej 7

Dudek jest szczęśliwy z powodu narodzin córki. Marcin proponuje Marcie doping w postaci narkotyku. Igor ratuje Kamila z opresji. Kinga daje upust swoim emocjom.

Na Wspólnej 1162 - streszczenie
Izabela rodzi córeczkę!

Dudek i Maks nie mogą się doczekać końca porodu. Pielęgniarka zapewnia ich, że wszystko jest w porządku, ale Izabela nie zgodziła się na cesarskie cięcie i dlatego trwa to tak długo. Zdenerwowany Jerzy zapowiada Maksowi, że rozmówi się z Adelą i wyjaśnia mu całe zamieszanie z książką „ Na rozkaz serca”. Po chwili zjawia się Adela. Tłumaczy, że to wydawca kazał jej wyjawić przed telewidzami prawdę. Zapewnia, że była przekonana, że Jerzy wie o tym. W czasie ich rozmowy Dudek dowiaduje się, że właśnie urodziła mu się córka. Jest niewymownie szczęśliwy i dziękuje żonie, że była taka dzielna podczas długiego porodu. Po powrocie do domu dowiaduje się, że rewelacja dotycząca jego książki bardzo zainteresowała media. Dudek, odpowiadając na telefony dziennikarzy, z dumą opowiada im o narodzinach córki.

Kamil prosi Zuzę, aby wrócili do wspólnego mieszkania

Igor mówi Kamilowi, że Maja wychodzi za mąż. Młody Hoffer jest zaskoczony, że przyjaciel nie próbuje walczyć o swoją miłość. Nieoczekiwanie zjawia się Magda, która zachowuje się bardzo swobodnie wobec Kamila. Igor nabiera przekonania, że przyjaciel romansuje z nią. Kiedy dziewczyna znika w łazience, wyrzuca Kamilowi jego lekkomyślność. Chłopak tłumaczy, że zna Magdę ze spotkań DDA, na których ludzie z podobnymi problemami pomagają sobie nawzajem. Dziewczyna oznajmia Kamilowi, że zabiera go do kina. Daje mu do zrozumienia, że potrzebuje od niego przyjacielskiego wsparcia. Po chwili zjawia się Zuza. Igor, starając się wybawić przyjaciela z opresji, zwraca się do Magdy jakby byli dobrymi znajomymi i czym prędzej wychodzi z nią od Hofferów. Magda jest niepocieszona, kiedy dowiaduje się, że Kamil ma dziewczynę. Proponuje Igorowi wypad na piwo a kiedy on nie przyjmuje zaproszenia, każe mu odprowadzić się na przystanek autobusowy. Kamil prosi Zuzę, żeby znów zamieszkali razem. Dziewczyna nie ukrywa, że oczekiwała takiej propozycji.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.