Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1161

Na Wspólnej 7

Michał obawia się, że żona nigdy nie wybaczy mu zdrady. Adela nie dotrzymuje obietnicy danej Dudkowi. Danuta z córkami przygotowują urodzinową niespodziankę dla Marka.

Na Wspólnej 1161 - opis odcinka
Rozpacz Kingi...

Michał prosi żonę, żeby porozmawiali o tym, co się wydarzyło. Kinga nie może o tym rozmawiać. Jest zbyt zraniona i zrozpaczona jego zdradą. Basia radzi jej, aby mimo wszystko porozmawiała z Michałem i spróbowała mu wybaczyć. Michał przeprowadza poważną rozmowę z bratem. Wyznaje, że jest bezradny wobec uporu żony, która nawet nie chce go wysłuchać. Andrzej tłumaczy mu, że po tym, co zrobił, Kinga mogłaby go od razu wyrzucić z domu. Nalega, żeby Michał błagał żonę o przebaczenie i udowodnił jej, że na nią zasługuje.

Izabela rodzi!

Jerzy i Maks przygotowują kulinarną niespodziankę dla Izabeli, która w szpitalu oczekuje na rozwiązanie. Nieoczekiwanie zjawia się Adela. Bardzo szczęśliwa wręcza Dudkowi pierwszy egzemplarz powieści i gazetę ze swoim wywiadem. Oznajmia, że za chwilę udaje się do telewizji i prosi, aby koniecznie obejrzał program z jej udziałem. Izabela jest żywo zainteresowana wywiadem z Adelą. Wieczorem, wraz z mężem, ogląda program z jej udziałem. Uważa, że dziewczyna świetnie radzi sobie przed kamerą. Adela z wielkim uznaniem wyraża się o swoim mistrzu. W końcu wyjawia dziennikarzowi i telewidzom, kto naprawdę jest autorem książki „ Na rozkaz serca”. Izabela, mocno poruszona tą nowiną, zaczyna rodzić.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.