Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1160

Na Wspólnej 7

Ilona kompromituje Michała. Marta obawia się, że jej program zejdzie z anteny. Oli żal się rozstawać z okresem dzieciństwa.

Na Wspólnej 1160 - streszczenie
Michał stawie się Zdybickiej

Zdybicka, bardzo podekscytowana, pokazuje klientowi lokale na Wspólnej. Podczas wizyty w jadłodajni, zapewnia go, że jeśli tylko zechce może wymienić cały personel. Nagle w barze zjawia się Andrzej w towarzystwie Kingi. Robi wspólnikom wyrzuty, że nie poinformowali go o spotkaniu z klientem. Ilona daje mu do zrozumienia, że jego opinia w sprawie sprzedaży lokali nie liczy się, bo jest w mniejszości. Ku jej ogromnemu zaskoczeniu, Michał oznajmia, że lokale na Wspólnej nie są na sprzedaż. Ilona kompromituje go, dając wszystkim do zrozumienia, że łączą ich intymne stosunki. Kinga jest tym wstrząśnięta. Mimo to udaje przed Zdybicką, że wie o wszystkim. Michał skruszony wraca do domu. Prosi żonę, żeby pozwoliła mu zostać. Kinga mówi mu, że docenia to, co zrobił w barze, ale nie może pogodzić się z jego zdradą.

Danuta mówi Oli, że może wrócić do swojej starej szkoły

Ola zwierza się siostrze, że nie cierpi swojej nowej szkoły. Podejrzewa jednak, że w tym roku szkolnym nie zdoła przekonać rodziców do zmiany decyzji. Jest wdzięczna Gosi za wszystko, co dla niej zrobiła. Ku jej zaskoczeniu Danuta oznajmia, że Ola może wrócić do starej szkoły. Przyznaje, że pomysł przeniesienia jej, był błędem. Uważa, że córka jest już wystarczająco dorosła, aby być w pełni odpowiedzialną za swoje czyny. Ola zwierza się Danielowi, że trochę jej żal rozstawać się z beztroskim czasem dzieciństwa.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.