Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1158

Na Wspólnej 7

Zdybicka lekceważy Michała. Ola i Daniel, wracając do domu, są przekonani, że rodzice urządzą im potworną awanturę. Igor dostaje jeszcze jedną szansę.

Na Wspólnej 1158 - streszczenie
Michał nie jest mile widziany na Wspólnej

Rankiem Michał wraca do domu. Okłamuje żonę, że zasnął w biurze nad papierami. Kinga oznajmia, że byłoby najlepiej, gdyby się wyprowadził. Tłumaczy, że odkąd pojawiła się Zdybicka, on zmienił się nie do poznania. Michał uważa, że żona ma obsesję na punkcie Ilony. Jakiś czas potem odwiedza biuro podróży. Próbuje wybadać, czy Ewa żywi do niego żal. Ona zapewnia, że rozumie jego decyzję, ale jej słowa nie brzmią zbyt przekonująco. Ziębowie również dość chłodno witają go w jadłodajni. Brzozowski spotyka się z Iloną i przekazuje jej umowy dotyczące lokali na Wspólnej. Proponuje, żeby uczcili sukces i powtórzyli wczorajszy, upojny wieczór. Zdybicka chłodno oznajmia mu, że ma już inne plany.

Igor pyta Maję czy na pewno kocha Tadeusza?

Igor nie może się otrząsnąć po tym, jak zobaczył Maję mierzącą suknię ślubną. Naczelny udziela mu ostrej reprymendy za fatalnie sporządzoną relację z meczu. Igor obiecuje, że więcej nie powtórzy się taka sytuacja. Później udaje się do Filipa. Na jego biurku znajduje zaproszenie na ślub swojej byłej dziewczyny. Filip, nieco zmieszany, tłumaczy, że nie wiedział, jak mu o tym powiedzieć. Wyjawia przyjacielowi, że Maja mieszka na razie u jego mamy. Igor czeka na dziewczynę pod domem. Kiedy nadchodzi pyta ją czy na pewno kocha Tadeusza. Maja potwierdza, lecz kiedy zostaje sama, długo zastanawia się nad czymś. Igor przeprowadza poważną rozmowę ze swoim szefem. Obiecuje mu, że odtąd poświęci się wyłącznie pracy

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.