Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1155

Na Wspólnej 7

Zimińscy obawiają  się, że Ola może mieć  kontakt z narkotykami. Maria czuje się bezsilna wobec problemów Żanety. Dudkowi nie podoba się pomysł na promocję jego najnowszej powieści.

Na Wspólnej 1155 - streszczenie
Rodzice Oli i Daniela nie mogą pogodzić się z tym, że ich dzieci uciekły z domu

Zimińscy są poruszeni, kiedy dowiadują się, że córka Basi i Andrzeja miała kłopoty z narkotykami. Marek nie wierzy jednak, że to mogłoby spotkać Olę. Andrzej też jest przekonany, że to niemożliwe. Zapewnia, że byli z żoną bardzo wyczuleni na tym punkcie względem syna i nigdy nie zauważyli niczego niepokojącego. Wszyscy w napięciu wyczekują wieści o dzieciach. W końcu Marek wraz z Andrzejem, udają się na komisariat. Okazuje się, że dopiero następnego policja dnia będzie mogła wszcząć poszukiwania. Obaj mężczyźni przyznają, że to, co się stało jest wynikiem ich własnych błędów. W przyjaznej atmosferze żegnają się i obiecują być ze sobą w stałym kontakcie. Wieczorem Ola dzwoni do domu. Zapewnia tatę, że jest bezpieczna. Danuta stara się zachować spokój. Natomiast Marek traci panowanie nad sobą i każe córce natychmiast wyjawić miejsce pobytu. Ola, zawiedziona jego zachowaniem, oznajmia, że jest jej przykro, że niczego nie zrozumiał, po czym odkłada słuchawkę.

Żaneta godzi się z odejściem Grześka

Maria jest zbulwersowana faktem, że syn, mając żonę i dziecko, związał się z inną kobietą. Włodek stara się go usprawiedliwić. Uważa, że Grzesiek zachował się uczciwie - wiedząc, że nigdy nie będzie mógł wrócić do Żanety, dał jej możliwość ułożenia sobie życia. Ziębowie zapewniają synową, że będą jej pomagać, cokolwiek postanowi. Żaneta z bólem wyznaje, że sama nie wie, co ma zrobić. Prosi Ewę, żeby pozwoliła jej dzisiaj pobyć z Manią, z którą wybiera się na spacer. W parku przygląda się ojcu, który bawi się ze swoją córeczką. Żaneta z trudem powstrzymuje łzy. Wraca do domu jeszcze bardziej przygnębiona. Płacząc wyznaje teściowej, że straciła wszystko, co było dla niej ważne w życiu. Maria przypomina jej, że ma córkę. Radzi też, żeby postarała się zapomnieć o Grześku i zaczęła myśleć o sobie. Żaneta przegląda fotografie na których jest Grzesiek, po czym wyrzuca je do śmieci. Maria, w tajemnicy przed synową, wyciąga je z kubła.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.