Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1153

Na Wspólnej 7

Ola i Daniel uciekają z domu. Żaneta spotyka się z Grześkiem. Igor zapowiada, że będzie chciał odzyskać Maję. Tadeusz oświadcza się Mai.

Na Wspólnej 1153 - streszczenie
Żaneta spotyka się z Grześkiem...

Dziedzic informuje Żanetę, że za godzinę zabierze ją na spotkanie z mężem. Przestrzega, żeby o niczym nie mówiła teściom. Żaneta z trudem tłumi przed teściową emocje. Maria jest coraz bardziej zaintrygowana zachowaniem synowej. Czuje, że sprawa ma związek z jej synem. Żaneta przyznaje w końcu, że idzie na spotkanie z mężem. Maria jest bardzo szczęśliwa. Wierzy, że wkrótce Grzesiek wróci do rodziny. Jakiś czas potem Żaneta wraz ze Sławkiem jedzie na miejsce spotkania. Żaneta, widząc Grześka, wzruszona rzuca się mu na szyję. Nie zwracając uwagi na jego powściągliwość, rozentuzjazmowana zaczyna opowiadać mu o Mani i rodzicach. W końcu pyta go wprost, czy do nich wróci. Grzesiek zaprzecza. Żaneta jest podłamana sądząc, że jej męża znowu przenoszą w inne miejsce. Grzesiek, oznajmia jej, że nie może tak dłużej żyć.. Tłumaczy jej, że poznał kogoś i że kobieta, z którą się związał, wkrótce urodzi mu dziecko. Zapewnia żonę, że lata spędzone z nią były najszczęśliwszymi w jego życiu i przeprasza za zawód, który jej sprawił. Dodaje, że jeszcze dzisiaj wyjeżdża i nigdy więcej się nie zobaczą. Nalega, żeby ułożyła sobie życie bez niego Żaneta jest porażona jego słowami.

Igor w końcu zaczyna wychodzić na prostą

Igor pokazuje mamie gazetę ze swoim artykułem. Ewa jest przekonana, że teraz, kiedy syn zaczął realizować swoje marzenia, w jego życiu wszystko się zacznie układać. Igor udaje się do redakcji. Jest mile zaskoczony, kiedy sekretarka z miłym uśmiechem zaprasza go do gabinetu naczelnego. Okazuje się, że artykuł wywołał sporo zamieszania i niektórzy, wymienieni z nazwiska działacze, chcą wnieść proces o zniesławienie. Igor zapewnia redaktora, że Dolniak zna więcej obciążających faktów i z łatwością wygrają proces. Naczelny przyjmuje chłopaka na stanowisko stażysty w redakcji sportowej. Kamil gratuluje przyjacielowi udanego debiutu dziennikarskiego. Igor wyznaje mu, że teraz, kiedy poukładał trochę swoje sprawy, chce odzyskać swoją dziewczynę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.