Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1151

Na Wspólnej 7

Daniel i Ola organizują pieniądze na wspólny wyjazd. Żaneta z niecierpliwością czeka na spotkanie z mężem. Kamil postanawia wziąć się za siebie.

Na Wspólnej 1151 - streszczenie
Ziębowie nie mogą się pogodzić z nadchodzącymi zmianami

Ziębowie budzą się w kiepskich nastrojach. Włodek jest przekonany, że jak tylko kawiarnia ruszy, zostaną zwolnieni. Przyznaje zresztą, że nie odpowiadałaby mu praca kelnera w jakiejś sieciówce. Maria udaje przed mężem, że znudziło jej się gotowanie i jest zadowolona, że w końcu będzie miała trochę wytchnienia. Popołudniu Sławek odwiedza jadłodajnię i z apetytem zajada przyrządzone przez Marię pierogi. Włodek skarży się mu, że za jakiś czas ich rola będzie się ograniczała do podawania gościom kawy lub herbaty. Przyznaje, że praca w jadłodajni bywała ciężka, ale przynosiła też wiele radości i dawała poczucie spełnienia. Maria stara się trzymać fason, ale widać, że jej także trudno będzie pogodzić się z nową sytuacją. Ziębowa przypomina mężowi, że w życiu są ważniejsze sprawy od pracy – na przykład ich syn Grzesiek.

Kamil proponuje Zuzie by zaczęli wszystko od nowa

Kamil oddaje ojcu 100 złotych mówiąc, że przegrał zakład. Tłumaczy, że znowu posprzeczał się z Zuzą i dlatego napił się piwa. Roman wyjaśnia mu, że dla kogoś kto ma problem z alkoholem zawsze znajdzie się powód do picia. Proponuje synowi, żeby wybrał się z nim na mityng AA, aby dowiedzieć się, na czym polega choroba alkoholowa. Kamil uważa, że nie jest mu to potrzebne. Zapewnia ojca, że sam da sobie radę ze swoim problemem. Zuza przychodzi do Kamila i wyznaje, że ich ostatnia rozmowa dała jej do myślenia. Zapewnia, że odchodząc od niego wcale nie chciała uciec od problemów, ale raczej zmusić go do przemyśleń i bardzo jej zależy, aby się pogodzili. Kamil przyznaje, że zachowywał się jak smarkacz robiąc jej sceny z powodu Mikołaja. Uważa też, że przesadził z piciem. W końcu proponuje, żeby wyciągnęli wnioski z ostatnich zajść i spróbowali zacząć wszystko od początku. Zuza nie kryje wzruszenia.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.