Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1142

Na Wspólnej 7

Zimińscy mają poważny dylemat. Mikołaj dowiaduje się, że Kamil był na izbie wytrzeźwień. Ludwika szuka poparcia u Agnieszki.

Na Wspólnej 1142 - streszczenie
Ola i Daniel postanawiają przestać spotykać się na jakiś czas

Danuta zwierza się Zbyszkowi z rozterek dotyczących młodszej córki. Malinowski uważa, że przeniesienie Oli do innej szkoły niekoniecznie wyjdzie jej na dobre. Załamana Ola mówi Danielowi, że w nowej szkole czuje się okropnie. Dodaje, że nie może swobodnie kontaktować się z nim, bo rodzice zabrali jej komórkę. Rozzłoszczony Daniel nie może zrozumieć, dlaczego Ola musi pokutować za jego błędy. Dziewczyna wyjaśnia, że on będąc przed maturą, jest pod ochroną. Daniel wpada na pomysł, aby powiedziała rodzicom, że ze sobą zerwali. Dodaje, że dla świętego spokoju powinni rzeczywiście przestać się spotykać na jakiś czas. Ma nadzieję, że to przekona Zimińskich i pozwolą jej wrócić do starej szkoły. Ola, po chwili wahania, przyznaje mu rację. Danuta, po rozmowie ze Zbyszkiem, ma wątpliwości, czy podjęli z mężem słuszną decyzję. Marek uważa, że nie powinni się teraz wycofywać. Ola oznajmia rodzicom, że gotowa jest zerwać z Danielem, byleby tylko wrócić do starej szkoły. Jest zrozpaczona widząc, że oni nie chcą ustąpić. Zimińscy zdają sobie sprawę, że albo okażą się niekonsekwentni, albo ich córka będzie przekonana, że są okrutni.

Honorata dowiaduje się o kłopotach z alkoholem Kamila

Roman znajduje w lodówce piwo. Kamil tłumaczy, że Igor wpadł do niego i przyniósł alkohol. Zapewnia jednak, że on pił tylko wodę. Hoffer nie bardzo w to wierzy i ze złością wylewa piwo do zlewu. Podekscytowana Honorata pokazuje Romanowi auto, które wzięła w leasing. Hoffer nie jest pewien, czy to był dobry pomysł, choć przyznaje, że samochód robi wrażenie. Kiedy Honorata dowiaduje się o jego kłopotach z synem, bierze Kamila w obronę. Mikołaj podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się, że syn Romana był na izbie wytrzeźwień. Wieczorem Hoffer próbuje porozmawiać z Kamilem, który właśnie zbiera się do wyjścia. Roman jest mocno zdenerwowany, bo podejrzewa, że syn wybiera się do knajpy. Kamil uspokaja ojca, że idzie z Zuzą do kina.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.