Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1137

Na Wspólnej 7

Daniel, prowadząc auto kolegi, zostaje zatrzymany przez policję. Beata pomaga Filipowi. Nowicki robi na Mai coraz lepsze wrażenie.

Na Wspólnej 1137 - streszczenie
Ola, Daniel i znajomi zostają zatrzymani przez policję

Maciek proponuje Oli i Danielowi, żeby po lekcjach przyjechali do ich kumpla pooglądać filmy. Ola obawia się, że mama jej nie puści do mieszkającego za miastem kolegi. Przemek obiecuje, że porozwozi wszystkich do domu o przyzwoitej porze. Ku zaskoczeniu Oli, Danuta wyraża zgodę. Prosi jednak, żeby córka wróciła przed 23-cią. Podczas imprezy Przemek sięga po piwo. Daniel nalega, żeby kolega nie pił. Jest wściekły, kiedy wieczorem okazuje się, że chłopak nie jest całkiem trzeźwy. Daniel, mimo protestów Oli, decyduje, że sam poodwozi do domu całe towarzystwo. Mimo, że prowadzi bardzo ostrożnie, zostaje zatrzymany przez policję na rutynową kontrolę drogową.

Igor odmawia Pani Kochanek...

Pani Kochanek prosi Igora, aby odwiedził ją w domu. Widząc jego zmieszanie dodaje, że chciałaby, aby pomógł jej mężowi, który doznał kontuzji kolana podczas jazdy na nartach. Klientka, nie zważając na jego protesty, wręcza mu pieniądze na taksówkę. Chwilę potem chłopak dowiaduje się, że jego klientka wcale nie ma męża. Wieczorem udaje się do niej. Pani Kochanek odziana w szykowną podomkę, zaprasza go do środka. Igor, nie przekraczając progu mieszkania, oddaje pieniądze i daje do zrozumienia, że przejrzał jej plany.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.