Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1123

Na Wspólnej 7

Maja jest zrozpaczona postępowaniem Igora. Daniel pociesza Olę, że wkrótce odbiją sobie przymusową rozłąkę. Zdybicka próbuje przekabacić Michała.

Na Wspólnej 1123 - streszczenie
Ewa podejrzewa, że jej syn może mieć kłopoty

Ewa prosi syna, aby wytłumaczył jej, co go trapi i dlaczego rozstał się ze swoją dziewczyną. Igor daje do zrozumienia, że Mai zależało na jak najszybszym założeniu rodziny, a on nie jest na to gotowy. Ewa przeczuwa, że syn ma jakieś kłopoty. Borys jest przekonany, że gdyby tak było, chłopak poprosiłby o pomoc. Tadeusz proponuje Mai, aby wzięła tydzień urlopu i ochłonęła po ostatnich przejściach. Maja zapewnia, że to nie jest konieczne. Nowicki zaprasza ją do restauracji. Uważa, że nie powinna siedzieć w domu i zadręczać się po rozstaniu z Igorem. Dziewczyna nie przyjmuje zaproszenia, ale dziękuje za troskę, jaką okazał jej w ostatnich dniach. Igor zauważa przed domem matki, dwóch ludzi Gordona. W tym samym czasie dzwoni do niego Maja. Mówi mu, że zmierza właśnie do jego domu z rzeczami, które u niej zostawił. Spanikowany Igor kategorycznie zabrania jej przychodzić.

Daniel obiecuje Oli wspólne wakacje

Danuta wyznaje mężowi, że od kilku miesięcy ma trudności ze spłatą kredytu. Zimiński obiecuje, że wkrótce skończą się ich kłopoty. Popołudniu zadowolony mówi żonie, że sytuacja w jego firmie okazała się na tyle dobra, że Dębek zgodził się, aby część zysków wypłacili dla siebie. Zimińska jest szczęśliwa, kiedy okazuje się, że suma wystarczy na spłacenie całego zadłużenia. Aby to uczcić postanawia przyrządzić coś specjalnego na obiad. Marek wyciąga butelkę wina. Ola oznajmia rodzicom, że nie może z nimi świętować. Kłamie, że obiecała Ance pouczyć się do klasówki. Chwilę później spotyka się z Danielem. Chłopak obawia się, że rodzice będą chcieli zabrać go ze sobą na ferie w góry. Zapewnia jednak Olę, że w czasie letnich wakacji odbiją sobie rozłąkę i wyjadą gdzieś razem.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.