Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1120

Na Wspólnej 7

Igor rozstaje się z Mają. Zimińscy uważają, że Daniel ma zły wpływ na ich córkę. Michałowi imponują znajomości Zdybickiej.

Na Wspólnej 1120 - streszczenie
Igor kończy związek z Mają

Igor oznajmia Mai, że odchodzi. Tłumaczy, że nie nadaje się do stałego związku i że pomylił się sądząc, że ją kocha. Maja jest wstrząśnięta. Prosi, aby jak najszybciej sobie poszedł i nigdy już nie wracał. Igor nie może się otrząsnąć po tym zdarzeniu. Prosi mamę, aby pozwoliła mu jakiś czas zamieszkać u niej. Ewa jest mocno poruszona nowiną o jego rozstaniu. Nowicki odwiedza Maję. Jest zaniepokojony, że przez cały dzień nie mógł się z nią skontaktować.  Dziewczyna tłumaczy mu, że nienajlepiej się czuła. W końcu rozkleja się zupełnie i wybucha płaczem. Tadeusz mocno ją przytula, próbując uspokoić. Po jakimś czasie Maja, ubrana i odświeżona, oznajmia szefowi, że jest gotowa do pracy. Nowicki proponuje, żeby dali sobie dziś spokój i zaprasza ją do restauracji. Dziewczyna, po chwili wahania, zgadza się. Przed domem do Mai i Tadeusza podchodzą dwaj mężczyźni i pytają o Igora. Nie wierzą, że dziewczyna nie wie, gdzie podziewa się jej chłopak. Maja oznajmia im, że Igor nie jest już jej chłopakiem.

Ola jest oburzona ciągłą kontrolą ze strony rodziców

Zimińscy mają pretensje do córki, że pijana wróciła z urodzin Daniela. Dziewczyna zapewnia, że wypiła tylko trochę alkoholu. Jest zła, że rodzice wiecznie mają do niej o coś pretensje. Danuta rozmawia przez telefon z mamą Anki. Potem mówi Oli, że Ania nie poszła dziś do szkoły, bo wróciła z imprezy kompletnie pijana. Ola przyznaje, że Anka za dużo wypiła. Wzburzona oznajmia mamie, że ma już dość jej śledztwa i z hukiem zamyka drzwi do swojego pokoju. Zimińska jest mocno poruszona zachowaniem córki. Mówi mężowi, że urodzinowa impreza Daniela przerodziła się w prawdziwą libację. Zimińscy zgodnie uznają, że Daniel ma zły wpływ na Olę. Podejrzewają, że to on namawia ich córkę do współżycia. Wieczorem Zimińscy odwiedzają Brzozowskich. Oprócz sprawy alkoholu na  imprezie poruszają też kwestię tabletek antykoncepcyjnych znalezionych u córki. Marek i Danuta sugerują, aby ich dzieci, przez jakiś czas, nie spotykały się.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.