Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1094

Na Wspólnej 7

Agnieszka jest poirytowana postawą Rafała. Igor wyznaje Mai prawdziwy powód swojego powrotu do Polski. Dudek dowiaduje się, że będzie miał córkę.

Na Wspólnej 1094 - streszczenie
Rafał kłóci się z Agnieszką o grę na skrzypcach

Agnieszka jest zaniepokojona, kiedy dowiaduje się, że Rafał, w jej mieszkaniu, zamierza dawać lekcje gry na skrzypcach. Sobczak zapewnia, że nie będzie to takie straszne bo ma bardzo zdolnych uczniów. Po pracy Olszewska zmęczona wraca do domu. Widząc, że Rafał daje lekcje w salonie zamyka się w sypialni. Niestety dochodzące z salonu dźwięki coraz bardziej jej przeszkadzają. Do Sobczaka dociera, że postawił Agnieszkę w trudnej sytuacji. Chcąc rozładować napięcie próbuje zaaranżować romantyczny wieczór. Mimo to dochodzi między nimi do sprzeczki. Szybko jednak dochodzą do wniosku, że ich kłótnia jest bezsensowna.

Igor Mai, że zrezygnował dla niej z pracy

Maja odkrywa, że jedną ze ścian w winiarni pomalowano na wściekle różowy kolor. Zdenerwowana mówi o tym szefowi, przypadkiem zwracając się do niego po imieniu. Nowicki jest tym mile zaskoczony. Sprawę pomyłki w doborze farby stara się obrócić w żart. Igor dzwoni do Mai, aby potwierdzić termin spotkania. Dziewczyna zapewnia go, że tym razem nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek. Nowicki proponuje jej, aby wybrali się razem na bankiet. Maja wyjaśnia, że ma już inne plany, po czym udaje się do herbaciarni, w której czeka na nią Igor. Chłopak wyznaje, że zrezygnował z pracy na platformie, aby być z nią. Maja także nie ukrywa powodu swojego przyjazdu do Polski. Igor odprowadza Maję. Dziewczyna żegna się z nim przed swoim domem. Po chwili jednak uchyla drzwi i zaprasza go do siebie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.