Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1092

Na Wspólnej 7

Zbyszek wyznaje Teresie, że jest gejem. Izabela jest bardzo zadowolona z Adeli. Roman martwi się o Ewę. Danutę niepokoi zachowanie Daniela.

Na Wspólnej 1092 - streszczenie
Adela kradnie opowiadania Jerzego

Izabela próbuje ogarnąć dom przed przyjściem Adeli. Tłumaczy Maksowi, że nie chce, aby gosposia pomyślała, że ma do czynienia z niechlujami. Chwilę potem zjawia się Adela. Brzozowska, nieco speszona, daje jej wskazówki. Tłumaczy się, że z powodu ciąży trudno jej samej zajmować się domem. Adela pracuje bez chwili przerwy. Kiedy znajduje wydruk z opowiadaniem Jerzego, natychmiast zatapia się w lekturze. Izabela nie ma jej tego za złe. Jest pełna podziwu dla jej zapału i pracowitości. Dziewczyna wypytuje ją o męża. Tłumaczy, że nie chciałaby mu przeszkadzać w pracy. Przed wyjściem ukradkiem chowa do torby jego opowiadanie. Brzozowska mówi Idze, że jest bardzo zadowolona z pracy Adeli.

Roman pomaga Ewie w przygotowaniu salonu

Roman spotyka na dziedzińcu Ewę. Proponuje pomoc przy wynoszeniu mebli z salonu. Daje jej do zrozumienia, że nie powinna sama wykonywać tak ciężkich prac. Ewa odbiera telefon od Borysa. Z ich rozmowy wynika, że Orłow nie przyjedzie jej pomóc. Hoffer coraz bardziej niepokoi się o żonę. Kiedy spotyka się z Agnieszką opowiada jej sytuację, którą widział w restauracji. Jest przekonany, że Orłow oszukuje Ewę. Olszewska uważa, że przyjaciel przesadza. Honorata odwiedza Hoffera. Prosi, aby obejrzał z nią samochód, który chciałaby kupić. Mimo, że kobieta wygląda wyjątkowo atrakcyjnie, Roman nie zauważa tego. Cały czas analizuje to, co zobaczył w restauracji. Leśniewska jest coraz bardziej przygaszona słuchając jego wynurzeń. W końcu prosi, żeby przełożyli oglądanie samochodu. Po jej wyjściu do Hoffera dociera, że zachował się niewłaściwie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.