Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1086

Na Wspólnej 7

Ewa dowiaduje się, że Krajewska to dawna miłość Borysa. Rafał odkrywa, że znowu został oszukany przez matkę. Zbyszek dostaje dotację z ministerstwa.

Na Wspólnej 1086 - streszczenie
Orłow mówi Ewie o dawnej miłości

Borys wyznaje Ewie, że Oksana to jego dawna miłość. Przyznaje, że spotkał się z nią. Zapewnia narzeczoną o swoim uczuciu i obiecuje znaleźć dla niej innego wspólnika. Ewa jest poruszona słowami Orłowa. Borys dzwoni do Oksany. Pyta, czy to przez niego zrezygnowała ze współpracy z jego narzeczoną. Krajewska zapewnia, że ta decyzja nie ma z nim nic wspólnego. Popołudniu przychodzi na Wspólną i proponuje Ewie, aby skontaktowała się z jej znajomym z Ukrainy, który od lat zajmuje się turystyką. Wyjaśnia, że ona nie może się tym zająć, bo musi zwolnić tempo pracy i więcej czasu poświęcić swojemu dorastającemu synowi. Ewa opowiada o tej wizycie narzeczonemu. Orłow jest zaskoczony, kiedy dowiaduje się, że Oksana ma dziecko. Jeszcze raz zapewnia narzeczoną, że nie łączą go żadne więzy uczuciowe z tamtą kobietą. Tymczasem Krajewska ze wzruszeniem ogląda starą fotografię Borysa. Jej syn Aleks chce wiedzieć, kim jest mężczyzna na zdjęciu. Oksana mówi mu, że to jej daleki kuzyn i szybko ucina rozmowę.

Matka Rafała znowu nabiła go w butelkę

Rafał wyrzuca sobie, że zostawił matkę samą. Razem z Agnieszka udają się po adres podany przez sąsiadkę. Okazuje się, że pani Ludwika wcale nie jest w domu starców, ale u swojej przyjaciółki. Sobczak jest zły, że matka znowu wystawiła go do wiatru. W końcu jednak uspokaja się i prosi ją, żeby wróciła do domu. Pani Ludwika jest gotowa przystać na to, jeśli syn zamieszka z nią. Kiedy dociera do niej, że Rafał nie ma takiego zamiaru, stanowczo prosi żeby nie odwiedzał jej więcej. Sobczak nie może sobie darować, że po raz kolejny dał się nabrać. Odgraża się, że zerwie kontakty z matką. Agnieszka radzi mu, żeby nie działał pod wpływem emocji.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.