Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1083

Na Wspólnej 7

Maks postanawia za wszelką cenę zdobyć pieniądze na realizację swoich planów. Nowy znajomy Włodka zaleca się do jego żony.

Na Wspólnej 1083 - streszczenie
Pomysł Maksa na nowy biznes

Maks pomaga Mai odzyskać projekt, który szczęśliwie zachował na swoim komputerze. Potem udaje się z nią do Winiarni. Prosi Nowickiego, żeby pozwolił mu rozejrzeć się i zrobić kilka zdjęć. Tadeusz z zaciekawieniem słucha jego planów dotyczących budynku fabrycznego. Obiecuje obniżyć jego cenę, jeśli chłopak przedstawi mu rozsądny biznes-plan. Jerzy, choć szczerze zainteresowany wizją Maksa, próbuje sprowadzić go na ziemię. Izabela uważa, że pomysł syna jest całkowicie nierealny. Mimo to Maks oznajmia jej, że zdecydował się wycofać swoje udziały z Bud - Maksu.

Igor spotyka Maję i Tedeusza

Igor dostaje od Igi aktualny adres Mai. Zapewnia Konarską, że ma w stosunku do jej siostrzenicy jak najlepsze intencje. Tymczasem Maja przedstawia szefowi swój najnowszy projekt. Zastanawia się nad umieszczeniem w barze rzeźby znanego artysty. Nowicki proponuje obejrzeć ją w galerii. Igor czeka na dziewczynę przed jej domem. Po pracy Nowicki odwozi Maję i pomaga jej odnieść zakupy do domu. Z perspektywy Igora cała sytuacja wygląda tak, jakby Maja i Tadeusz byli w bardzo zażyłych stosunkach. Chłopak rezygnuje ze spotkania z Mają. Kamil daje przyjacielowi nowy numer telefonu Mai. Igor nie jest jednak zainteresowany. Tłumaczy, że nie chce fundować sobie kolejnego zawodu miłosnego.

Stefan przypadkowo podrywa Marię

Maria ma za złe Włodkowi, że przez własną lekkomyślność dopuścił do przeziębienia. Zięba uważa, że nie doszłoby do infekcji, gdyby żona pozwalała mu częściej przebywać na świeżym powietrzu. Maria poleca mu zostać w łóżku a sama udaje się do baru. Róża informuje ją, że spóźni się do pracy. Stefan Maciejewski przychodzi do jadłodajni. Mówi, że słyszał wiele dobrego o tutejszej kuchni, a w szczególności o pierogach z grzybami. Maria przyznaje, że to jej specjalność i serwuje je gościowi. Wyznaje, że bardzo lubi zbierać grzyby. Stefan natychmiast oznajmia, że jest zawołanym grzybiarzem. Jest oczarowany Marią, którą bierze za szwagierkę Włodka. Maciejewski dzwoni do Zięby i opowiada o swojej wizycie w jadłodajni. Wyznaje, że bardzo spodobała mu się jego szwagierka. Zięba, nieświadomy, że mężczyzna mówi o Marii, zachęca Stefana, żeby spróbował zdobyć jej względy.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.