Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1076

Na Wspólnej 7

Weronika ponownie ma kłopoty z pamięcią. Artur stara się zyskać przychylność Oli. Maja przygotowuje projekt dla Nowickiego.

Na Wspólnej 1076 - streszczenie
Weronika znowu znika bez słowa

Weronika zapewnia męża, że nie ma powodów do niepokoju. Jest przekonana, że wczorajsza historia o niczym nie świadczy i mogłaby przydarzyć się każdemu człowiekowi. Uważa też, że mąż niepotrzebnie angażuje do pomocy panią Różę. Adam prosi żonę, żeby nie nadwerężała się i odpoczywała w domu. Róża czując, że Weronika nie chce jej towarzystwa, wychodzi do baru. Alicja dzwoni do Roztockiej. Wyjaśnia, że chciałaby się z nią pożegnać przed wyjazdem i na prośbę Weroniki umawiają się na mieście. Roztocki jest zaniepokojony zniknięciem żony. Bezskutecznie próbuje dodzwonić się do niej. Domaniewska przychodzi na Wspólną. Wyjaśnia, że niepokoi się o Weronikę, która nie przyszła na umówione spotkanie i nie odbiera telefonu. Adam nie kryje żalu do Alicji. Ona tłumaczy, że to na prośbę Weroniki umówiły się poza domem. Późnym wieczorem kierowca autobusu przynosi torebkę Roztockiej. Adam jest przekonany, że żona zapomniała, gdzie mieszka. Tymczasem Weronika błądzi po obrzeżach miasta. Kiedy zaczepiają ją dwaj młodzi mężczyźni, zaczyna uciekać.

Ola nie wie czy bronić, czy oskarżać Artura

Marek uważa, że Artur zasłużył na srogą karę za to, co zrobił Oli. Danuta ma wątpliwości. Ola wyznaje Danielowi, że żal jej Artura. Sama też kiedyś narozrabiała i o mało, co nie zaszkodziła Mateuszowi. Daniel uważa, że przyjaciółka nie może porównywać swojego zachowania z występkiem Artura i niepotrzebnie ma wyrzuty sumienia. Artur zapewnia młodą Zimińską, że nie będzie miał żalu, jeśli na radzie pedagogicznej przedstawi sprawę w sposób, który go pogrąży. Skruszony przeprasza za swój wybryk. Ola prosi mamę o radę. Danuta uważa, że córka powinna zeznawać zgodnie z prawdą. Dodaje jednak, że oboje z ojcem uszanują jej decyzję, jeśli postanowi bronić Artura.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.