Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1075

Na Wspólnej 7

Ojciec Artura prosi, żeby Ola wycofała oskarżenie. Weronika ma coraz większe problemy z pamięcią. Ewa dowiaduje się, że Igor zrezygnował z pracy.

Na Wspólnej 1075 - streszczenie
Przeprosiny Artura

Viola i Matylda mówią Oli, że nigdy nie wierzyły w autentyczność jej zdjęć zamieszczonych na stronie Internetowej. Ona wyraźnie daje im do zrozumienia, że nie potrzebuje ich fałszywej przyjaźni. Artur, z udawaną troską, wypytuje Olę o samopoczucie i żartuje z Daniela. Chwilę potem policjanci zabierają go na komisariat. Po złożeniu zeznań wraz z ojcem udają się do Zimińskich. Artur wręcza Oli piękny bukiet kwiatów i ją przeprasza. Pan Szymczak wyznaje Danucie, że bardzo wstydzi się za syna, którego występek uważa za karygodny. Dodaje jednak, że jeśli Ola nie wycofa oskarżenia, Artur poniesie konsekwencje niewspółmierne do czynu, który popełnił. Marek jest zły, że jako ostatni dowiaduje się o całej aferze. Ma nadzieję, że córka nie wycofa oskarżenia. Danuta uważa, że Ola powinna samodzielnie podjąć decyzję.

Weronika zapomina odebrać Antosię z przedszkola

Weronika obiecuje Antosi, że odbierze ją z przedszkola. Wychodząc po córkę spotyka Marię. Zapowiada, że później przyjdzie do jadłodajni. Późnym popołudniem Adam dowiaduje się, że Antosia jest jeszcze w przedszkolu. Natychmiast jedzie po córkę. Antosia żali się, że wszystkie dzieci poszły już do domu i ona myślała, że nikt już po nią nie przyjdzie. Tymczasem Weronika, nieświadoma niczego, sprząta mieszkanie. Z roztargnieniem wyjaśnia mężowi, że zupełnie zapomniała pójść po Antosię. Adam coraz bardziej jest zaniepokojony zachowaniem Weroniki, kiedy dowiaduje się od Marii, że żona jednak wybierała się do przedszkola.

Igor niespodziewanie wraca do domu

Ewa próbuje skontaktować się z Igorem. Gordon informuje ją, że jej syn nie pracuje już na platformie i podaje telefon do hotelu, w którym zatrzymał się Igor. Borys dzwoni do hotelu w Hong Kongu. Okazuje się, że chłopak już tam nie mieszka. Chwilę potem Igor dzwoni do mamy i oznajmia, że jest już w drodze do domu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.