Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1071

Na Wspólnej 7

Dyrektor zawiadamia policję o incydencie ze zdjęciami. Alicja odchodzi z kancelarii Adama. Jerzy dostaje propozycję prowadzenia kursów pisarskich.

Na Wspólnej 1071 - streszczenie
Policja wkracza w sprawę spreparowanych zdjęć Oli

Ola, po obejrzeniu strony internetowej, na której Artur umieścił jej spreparowane zdjęcia, nie może powstrzymać się od płaczu. Danuta próbuje dowiedzieć się, co się stało. Załamana Ola nie chce jej nic powiedzieć. Skarży się Danielowi, że po raz kolejny została wplątana w nieprzyjemną aferę. On zapewnia, że odkręci całą sytuację tak, że to Artur stanie się pośmiewiskiem całej szkoły. Następnego dnia wyjaśnia, że jego kolega włamał się na stronę Artura i zamieścił na niej informację, że zdjęcia Oli były fotomontażem. Ola podchodzi do Artura i przy jego znajomych żartuje sobie z niego. Chłopcy zaczynają podejrzewać, że Artur nigdy nie przespał się z Olą. Dyrektor szkoły zawiadamia policję o incydencie ze zdjęciami i prosi młodą Zimińską na rozmowę. Artur, wraz z dwoma kolegami, zaczepiają Daniela. Młody Brzozowski spokojnie tłumaczy mu, żeby nie pogrążał się jeszcze bardziej, bo szuka go policja. Przestraszony Artur, powstrzymuje kolegów przed zaatakowaniem Daniela.

Alicja odchodzi z kancelarii Adama

Weronika nie może pogodzić się z tym, że Adam odprawił Alicję. Próbuje mu wytłumaczyć, że jej przyjaciółka nie miała złych intencji. Roztocki jest jednak przekonany, że postąpił słusznie. Domaniewska, upewniwszy się, że Adama nie ma w domu, odwiedza Weronikę. Tłumaczy, że nigdy nie miała zamiaru jej skrzywdzić. Prosi, żeby porozmawiała z mężem i zapewnia, że oboje są jej bardzo bliscy. Weronika radzi jej, aby skupiła się na własnym życiu. Adam, po powrocie z pracy, mówi żonie, że Alicja odeszła z jego kancelarii.

Propozycja od dziekana dla Jerzego

Dziekan proponuje Jerzemu prowadzenie kursu pisarskiego. Obiecuje dobre wynagrodzenie i duże zainteresowanie jego wykładami. Jerzy, zrażony ostatnimi doświadczeniami, ma wątpliwości. Izabela uważa, że mąż nie powinien odrzucać tak interesującej propozycji.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.