Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1070

Na Wspólnej 7

Adam żąda, aby Alicja znikła z życia jego rodziny. Ola staje się przedmiotem kpin. Sławek i Renata planują urlop.

Na Wspólnej 1070 - streszczenie
Weronika zażywa antydepresanty na własną rękę

Roztocka z niecierpliwością oczekuje przyjścia Alicji. Kiedy dostaje od niej lek antydepresyjny, zaczyna mieć wątpliwości, czy powinna go zażyć bez porozumienia z lekarzem. Domaniewska zapewnia, że to lekarstwo jest bardzo skuteczne. Agnieszka zachęca Weronikę do większej aktywności. Jest bardzo zaniepokojona, gdy odkrywa w jej łóżku leki na depresję. Zawiadamia o tym Adama. Nalega, aby jak najszybciej dowiedział się skąd Weronika ma takie lekarstwo, ponieważ stosowane na własną rękę zagraża życiu. Alicja przyznaje się, że to ona przyniosła ten lek. Tłumaczy, że chciała pomóc Weronice. Zdenerwowany Adam żąda, żeby na zawsze znikła z życia jego rodziny.

Ola wyśmiewana w swoim liceum

Ola nie rozumie, czemu stała się w szkole przedmiotem kpin. Viola i Matylda, bardzo rozbawione, wyjaśniają jej, że w Internecie pojawiły się jej zdjęcia. Daniel wściekły rzuca się na Artura. Żąda, żeby usunął z Internetu spreparowane zdjęcia Oli. Artur jest tak zaskoczony zachowaniem Daniela, że traci pewność siebie. Ola, po powrocie do domu, przegląda stronę internetową, o której mówiły koleżanki.

Marzena zjawia się u Sławka i Renaty

Sławek proponuje Renacie wspólny wyjazd na wakacje. Michał zgadza się, żeby Kraszewska wzięła urlop. Radosną atmosferę przerywa nieoczekiwana wizyta Marzeny. Była żona wyjaśnia Sławkowi, że musi załatwić w Polsce kilka pilnych spraw i prosi, aby zaopiekował się ich córką. Sławek zgadza się. Podejrzewa jednak, że Renata nie będzie tym zachwycona. Kraszewska zapewnia, że nie ma nic przeciwko temu i proponuje, żeby zabrali Darię na wakacje.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.