Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1068

Na Wspólnej 7

Weronika skarży się na złe samopoczucie. Ola opowiada Ani o swoich miłosnych problemach. Maja podejrzewa, że Igor o niej zapomniał.

Na Wspólnej 1068 - streszczenie
Weronika dostaje silniejsze leki

Weronika narzeka na kiepskie samopoczucie. Czuje się obolała i nie ma siły ani ochoty wstać z łóżka. Domaniewska radzi przyjaciółce, żeby poprosiła lekarza o silniejsze leki. Róża jest zaniepokojona zaborczością Alicji, która jej zdaniem czuje się u Roztockich jak u siebie w domu. Adam zapewnia, że Domaniewska nie ma złych intencji i jest oddaną przyjaciółką jego żony. W pewnym momencie między kobietami omal nie dochodzi do sprzeczki. Lekarz przepisuje Weronice silniejsze środki przeciwbólowe. Radzi Roztockiemu, aby zachęcał żonę do większej aktywności. Alicja obiecuje Roztockiej, że jutro przyniesie jej środki przeciwdepresyjne, które niegdyś zażywała. Wieczorem stan Weroniki znacznie się pogarsza.

Ola nie żałuje rozstania z Arturem

Ola mówi Danielowi, że nie żałuje zerwania z Arturem. Próbuje ostrzec przed nim Violę i Matyldę. Dziewczyny są jednak tak zauroczone chłopakiem, że ignorują jej słowa. Ola i Daniel spotykają się po lekcjach z Anką. Młoda Zimińska przyznaje, że bardzo brakowało jej kontaktu z przyjaciółką. Anka mówi, że dostała rolę w serialu i że ma nowego chłopaka. Kiedy dziewczyny zostają same, Ola opowiada o swoich miłosnych problemach. Anka uważa, że przyjaciółka niedługo zapomni o Arturze. Sugeruje, że Ola powinna być z Danielem.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.