Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1062

Na Wspólnej 6

Marek dowiaduje się że Zbyszek jest gejem. Agnieszka próbuje zaprzyjaźnić się z matką Rafała. Jerzy rozpoczyna pracę.

Na Wspólnej 1062 - streszczenie
Marek w szoku po rozmowie z Danutą
Danuta mówi mężowi, że w sobotę wyjeżdża ze Zbyszkiem na wesele jego siostry. Tłumaczy, że chce pomóc koledze, bo jego rodzina nieustannie męczy go o narzeczoną. Marek jest oburzony i nie zgadza się na jej wyjazd. Danuta mimo wszystko postanawia dotrzymać obietnicy danej koledze. Zapewnia Marka, że nie ma powodu być zazdrosny, ponieważ Zbyszek jest gejem. Zimiński jest kompletnie zaskoczony tą wiadomością. Postanawia, że on również wyjedzie na weekendową wycieczkę.
Agnieszka i pani Ludwika zaprzyjaźniają się
Olszewska opowiada Ewie o nieudanym wyjeździe w góry. Oskarża Rafała o niepoważne zachowanie. Przyjaciółka proponuje jej, żeby porozmawiała z panią Ludwiką. Agnieszka jest zaskoczona tym pomysłem. Mimo to przychodzi do domu Rafała i jego matki. Wręczając osłupiałej Ludwice bukiet kwiatów wyjaśnia, że nie zgodziłaby się na wyjazd, gdyby wiedziała o jej złym samopoczuciu. Karci Rafała, że nie powiedział jej o chorobie matki. Postanawia przygotować dla pani Ludwiki pożywny rosół. Sobczak uważa, że starania Agnieszki i tak nie odniosą skutku. Olszewska niezrażona wysyła go po zakupy. Po powrocie Rafał zastaje kobiety w jak najlepszej komitywie.
Studenci chwalą Jerzego
Jerzy martwi się, że z powodu braku doświadczenia dydaktycznego nie dostanie posady wykładowcy. Dziekan bez wahania przyjmuje go do pracy. Studenci, zachwyceni pojawieniem się sławnego pisarza, witają go brawami. Dudek jest zadowolony z aktywności na swoim wykładzie. Zamierza dobrze przygotować się na następne zajęcia. Izabela uważa, że Jerzy przecenia swoich studentów. Dudek zapewnia ją, że jego grupa jest bardzo zaangażowana.
Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.