Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1048

Na Wspólnej 6

Izabela mówi Jerzemu, że jest w ciąży. Filip uświadamia sobie, że popełnił błąd ufając Reni. Ola zaprzyjaźnia się z Arturem.

Na Wspólnej 1048 - streszczenie
Izabela mówi Jerzemu, że jest w ciąży

Izabela i Jerzy nie mogą dojść do porozumienia. Poirytowany Dudek wychodzi z domu. Podczas jego nieobecności Brzozowską odwiedza Krystyna. Wypytuje o reakcję Jerzego na wieść o ciąży. Izabeli jest nie na rękę ta wizyta i zupełnie nie może dogadać się z koleżanką. Kopczyska wychodząc spotyka Jerzego. Składa mu gratulacje. Dudek nic z tego nie rozumie, ale zyskuje pewność, że coś się dzieje za jego plecami. Od progu stanowczo nalega, aby Izabela powiedziała mu, co się dzieje. Brzozowska wyjawia mu prawdę. Tłumaczy, że nie mówiła nic wcześniej, bo bała się jego reakcji. Jerzy jest w szoku. Zaraz jednak zapewnia narzeczoną, że ją kocha i jest szczęśliwy, że będą mieli dziecko.

Reni odgrywa się na Filipie

Na naradzie przed wyjazdem szefowa oznajmia Filipowi, że przez najbliższe dni będzie pracował jako asystent Hanki. Filip ma jej za złe, że zleca mu pracę, którą z powodzeniem mógłby wykonać ktoś mniej doświadczony. Reni daje mu do zrozumienia, że to jest polecenie służbowe. Konarski podejrzewa, że Sadowska odgrywa się na nim za wczorajszą sytuację. Reni wyśmiewa ten pomysł. Filip opowiada o wszystkim Maksowi. Maks uważa, że przyjaciel powinien odejść z agencji. Młody Konarski uświadamia sobie, że umowa, którą niedawno podpisał zabrania mu podejmowania pracy w konkurencyjnej firmie przez pół roku od złożenia wymówienia.

Ola chce spotykać się z Markiem

Viola i Matylda przeżywają wczorajszą prywatkę. Mówią Oli, że Artur bardzo posmutniał, kiedy wyszła. Artur prosi Olę, żeby po lekcjach wybrali się gdzieś razem. Dziewczyna chętnie na to przystaje. Wieczorem Artur odwozi ją do domu. Wyznaje, że dawno nie poznał tak fajnej dziewczyny. Ola zapewnia go, że chętnie spotka się z nim ponownie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.