Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1045

Na Wspólnej 6

Igor postanawia wyjechać. Adam zatrudnia Alicję. Marek jest zazdrosny o Danusię. Najprzystojniejszy chłopak w szkole zaprasza Olę na imprezę.

Na Wspólnej 1045 - streszczenie
Maja dzwoni do Igora

Agata prosi Igora, aby przemyślał swoją decyzję dotyczącą rozstania z Paulą. Czując, że nic nie wskóra, przestaje nalegać. Proponuje, aby Igor wrócił do pracy w fundacji. On, nie wyjawiając szczegółów, informuje ją, że zamierza wyjechać. Popołudniu spotyka się z mężczyzną, dla którego chce pracować. Mężczyzna ostrzega go że to ciężka praca. Obiecuje jednak, że będzie trzymał dla niego miejsce w następnym transporcie, o ile chłopak zrobi do tego czasu badania i przejdzie szkolenie. Igor oznajmia mamie, że niebawem wyjeżdża do pracy na platformie wiertniczej. Ewa martwi się, że syn nie da sobie rady w tak ciężkich warunkach. Natomiast Borys jest pełen uznania dla chłopaka. Wieczorem do Igora dzwoni Maja. Jest bardzo zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że zerwał z Paulą i nie wraca do Stanów.

Adam zatrudnia Alicję do kancelarii

Adam decyduje się w końcu zatrudnić Alicję. Domaniewskiej podoba się, że kancelaria Roztockiego to mała firma. Wyznaje mu, że trudno jej było odnaleźć się w pracy dla wielkiej korporacji. Zapewnia, że nie będzie żałował swego kroku. Po wyjściu z kancelarii wspólnie odbierają Antosię z przedszkola. Weronika, po powrocie z pracy, jest zaskoczona obecnością Alicji w domu. Adam wyjaśnia, że właśnie dzisiaj zatrudnił Domaniewską w swojej kancelarii. Wieczorem wyznaje żonie, że wolałby jednak pracować z nią. Weronika prosi, aby już nie wracali do tego tematu.

Ola dostaje zaproszenie na imprezę

Viola i Matylda zaczepiają Olę przed szkołą. Proszą, aby pomogła im wkręcić się do pracy w reklamie i zaniosła ich zdjęcia do banku twarzy. Ola nie jest tym zachwycona. Po chwili przechodzi obok nich Artur. Dziewczyny wyjaśniają Oli, że to najprzystojniejszy chłopak w szkole. Artur kojarzy Olę z reklamy. Zaprasza ją na imprezę. Viola i Matylda są pod wrażeniem. Za to Ola nie jest przekonana, czy powinna tam pójść. Daniel jest wyraźnie zaniepokojony, kiedy dowiaduje się o propozycji, którą dostała Ola.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.