Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1044

Na Wspólnej 6

Izabela boi się powiedzieć Jerzemu o ciąży. Bogna i Marcel zgadzają się przyjąć pomoc od Brzozowskich. Włodek proponuje Róży pracę w barze.

Na Wspólnej 1044
Izabela boi się reakcji Jerzego

Jerzy oznajmia Izabeli, że wiadomość o ciąży Edyty była przedwczesna. Wyznaje, że nie był przygotowany do roli dziadka a w dodatku nie przepada za niemowlętami. Brzozowska czuje, że to nie najlepszy moment, aby podzielić się z Jerzym nowiną o ciąży. Dudek proponuje, aby teraz, kiedy mają już dorosłe dzieci i ułożone życie, pozwolili sobie na odrobinę szaleństwa i wyjechali razem do Meksyku. Jest zmartwiony dziwną reakcją narzeczonej. Ona zapewnia, że nic jej nie jest. Popołudniu dzwoni do niej Krystyna. Jest przekonana, że Jerzy nie ucieszył się, kiedy Izabela powiedziała mu o ciąży. Zirytowana Brzozowska odpowiada, że jej narzeczony szaleje z radości i szybko kończy rozmowę.

Kinga i Michał pomagają finansowo Bognie

Brzozowscy oznajmiają Bognie, że postanowili przeznaczyć pewną kwotę na bieżące potrzeby Franka oraz założyć mu konto terminowe. Rzecka czuje się urażona. Jest pewna, że ona i Marcel sami potrafią zadbać o swoje dziecko. Kinga prosi ją, żeby to przemyślała. Ze łzami w oczach wyznaje, że kocha Franka i chce, aby chłopczyk miał wszystko czego potrzebuje. Bogna obiecuje, że porozmawia z Marcelem. Popołudniu zjawia się u Brzozowskich w towarzystwie narzeczonego. Marcel jest zadowolony z ich propozycji, choć uważa, że kwota, którą przeznaczyli może okazać się za mała. Michał stanowczo oznajmia, że to wszystko, co mogą zaoferować. W drodze do domu Marcel wyrzuca Bognie, że zgodziła się przyjąć pieniądze od Brzozowskich, którzy w ten sposób kupili ich milczenie. Uważa, że dużo więcej uzyskaliby, gdyby zaskarżyli szpital.

Nowa osoba w barze Ziębów

Róża mówi Marii, że jej szef zatrudnił młodą pracownicę i została jej tylko połowa etatu. Czuje się niepotrzebna i stara. Obawia się, że w tym wieku trudno jej będzie znaleźć dodatkową pracę. Ziębowie są mocno pochłonięci swoimi obowiązkami. Kiedy zjawia się dostawca, Marii nie ma w jadłodajni a Włodek jest zajęty obsługiwaniem klientów. Róża oferuje mu swoją pomoc. Ziębowie, po uporaniu się z nawałem zajęć, dziękują jej za ten gest. Włodek, bez konsultacji z żoną, proponuje jej, aby pomagała im w barze. Ona przystaje na to z radością. Natomiast Maria jest niezadowolona. Na osobności wyrzuca mężowi, że niepotrzebnie wyrwał się ze swoją propozycją.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.