Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1043

Na Wspólnej 6

Pani Ludwika manipuluje swoim synem. Sławek ustala miejsce pobytu Marzeny i Darii. Reni proponuje Filipowi znacznie większe wynagrodzenie.

Na Wspólnej 1043 - streszczenie
Matka Rafała trafia do szpitala

Rafał dowiaduje się, że jego mama zasłabła. Zdenerwowany natychmiast wychodzi od Agnieszki i udaje się do szpitala. Pani Ludwika wyrzuca synowi, że przez całą noc nie mogła skontaktować się z nim. Daje mu do zrozumienia, że właśnie z tego powodu zasłabła. Rafał obiecuje, że już nigdy na tak długo nie zostawi jej samej. Kiedy dzwoni do niego Agnieszka, mówi, że nie ma czasu z nią rozmawiać. Pani Ludwika, opuszczając szpital, narzeka na stan swojego zdrowia. Sobczak zupełnie nie dostrzega, że matka nim manipuluje i zapewnia, że będzie się nią opiekował. Popołudniu spotyka się z Agnieszką. Oznajmia jej, że odtąd będzie musiał więcej czasu poświęcić swojej matce.

Rozterki Filipa co do podwyżki

Reni proponuje Filipowi wyższe zarobki. On ma wątpliwości co do kilku punktów nowej umowy. Obiecuje zapoznać się z nią dokładniej w domu. Z dumą oznajmia żonie, że dostał awans i podwyżkę. Marta przypomina mu opinię Kingi o Sadowskiej. Proponuje, aby porozmawiał z Brzozowską zanim podpisze umowę. Filip jest w rozterce. Popołudniu dzwoni do niego Reni. Zapewnia, że nie ma mu za złe jego wątpliwości. Dodaje, że traktuje go raczej jak przyjaciela, niż podwładnego. Filip, rozbrojony słowami szefowej tłumaczy sobie, że niechęć Kingi jest spowodowana jakimiś osobistymi względami. Obiecuje jednak Marcie, że wspólnie zdecydują, czy podpisać umowę.

Hoffer chce już mieć rozwód za sobą

Hoffer wyznaje Agnieszce, że jest mu wszystko jedno kto poprowadzi jego sprawę rozwodową. Zależy mu tylko na tym, aby mieć to już za sobą. Olszewska zapewnia, że zrobi wszystko, aby sprawa przebiegła gładko. Proponuje, aby Hofferowie spotkali się z nią w celu omówienia formalności. Roman bez wahania zgadza się na spotkanie z Ewą w swoim mieszkaniu. Kamil i Zuza wybierają się na wakacje do Szwecji. Hoffer odwozi ich na pociąg. Kiedy wraca z dworca dochodzi do stłuczki. Z drugiego samochodu wysiada kobieta. Przeprasza zdenerwowanego Romana i zapewnia, że pokryje wszystkie koszty naprawy jego auta. Nie dzwoniąc po policję spisują oświadczenie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.