Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1040

Na Wspólnej 6

Igor dowiaduje się, że Maja niedługo wychodzi za mąż. Danuta wraca z kolonii w doskonałej formie. Izabela decyduje się iść do lekarza.

Na Wspólnej 1040 - streszczenie
Miłosne załamanie Igora

Igor wyznaje Kamilowi, że zakochał się w Mai. Dodaje, że związek z Paulą uważa już za skończony. Tymczasem Maja wybiera się z Igą na lotnisko. Tuż przed wyjściem z domu wyznaje ciotce, że chciałaby zostać w Polsce jeszcze kilka dni. Iga sądząc, że siostrzenica boi się lotu samolotem przekonuje ją, że nie ma się czego bać. Igor przyjeżdża na lotnisko i prosi Maję, aby spotkała się z nim w Nowym Jorku. Maja nie wie, co odpowiedzieć. Konarska mówi Igorowi, że wkrótce wraz z mężem jadą do Stanów na ślub Mai. Igor jest zdruzgotany tą wiadomością. Później rozmawia z Paulą. Żąda, aby dziewczyna powiedziała mu całą prawdę. Ona przyznaje, że go zdradziła, ale zapewnia, że był to epizod bez znaczenia. Igor bez słowa odkłada słuchawkę.

Danuta promienieje zdrowiem

Danuta, wcześniej niż planowała, wraca do Warszawy. Przychodzi do domu w towarzystwie nowego nauczyciela, którego poznała na koloniach. Jest wesoła i w bardzo dobrej formie. Mimo to skarży się trochę na ból w plecach. Kiedy Zbyszek wykonuje jej masaż, przychodzi Marek. Zaskoczony wita się z żoną i gościem. Od razu zauważa korzystne zmiany w wyglądzie Danusi. Ona wyznaje, że za namową Zbyszka zdecydowała się na nową fryzurę. Kiedy przegląda zdjęcia z wakacji, Marek zerka na nie z rosnącą irytacją - na każdym zdjęciu jego żona jest w towarzystwie Zbyszka. Danuta proponuje mężowi, aby zmienili tryb życia i zaczęli dbać o kondycje fizyczną.

Kłopoty ze zdrowiem Izabeli

Jerzy wybiera się do swojej córki. Denerwuje się, że Edyta w tak młodym wieku zdecydowała się na założenie rodziny a on nic nie wie o jej chłopaku . Tuż przed jego wyjściem Izabela znów słabnie. Zaraz jednak zapewnia Jerzego, że nic jej nie jest i spokojnie może zostawić ją samą. Krystyna zachęca Izę, żeby udała się do lekarza. Brzozowska jest tym poirytowana. Kopczyńska uważa, że przyjaciółka niepotrzebnie boi się zaakceptować przemijanie. Zostawia jej kilka broszur dotyczących menopauzy i wizytówkę do specjalisty. Kiedy Maks, pełen troski, pyta mamę o jej samopoczucie, Izabela wybucha gniewem. W końcu Brzozowska decyduje się spotkać z lekarzem.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.