Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1037

Na Wspólnej 6

Igor szczęśliwie przylatuje do Warszawy. Weronika proponuje Adamowi, żeby zatrudnił Alicję w swojej kancelarii. Filip prosi Marię o pomoc.

Na wspólnej 1037 - streszczenie
Igor poznaje się z Borysem

Igor dzwoni do Ewy z Islandii. Mówi, że jest cały i zdrowy i że niedługo przylatuje do Warszawy. Na lotnisku w Islandii cały czas towarzyszy Mai, którą jest coraz bardziej zafascynowany. Po przylocie do Warszawy wyznaje jej, że bardzo cieszy się z tej znajomości. Chwilę potem zjawia się Ewa. Igor wita się z mamą. Tymczasem Maja znika bez śladu. Ewa jest szczęśliwa widząc syna całego i zdrowego. Nieco spięta przedstawia go Borysowi. Mężczyźni od razu przypadają sobie do gustu. Igor prosi Orłowa, aby nie wyprowadzał się do hotelu. Kiedy zostaje z mamą sam na sam, opowiada o swoim życiu w Stanach. Ewa czuje, że syn nie jest tam zbyt szczęśliwy. On szybko zmienia temat i wypytuje mamę o Borysa. Ewa uświadamia sobie, jak mało wie o swoim ukochanym. Igor spotyka się z Kamilem. Mówi mu, że Paula go zdradziła. Dodaje, że w samolocie poznał fantastyczną dziewczynę, ale prawdopodobnie już nigdy jej nie spotka.

Adam zostaje w Warszawie

Roztoccy wraz z Domaniewską spędzają dzień w stadninie koni. Adam, po powrocie do domu, opowiada Alicji o swoich planach. Mówi, że zrezygnował z pracy we Wrocławiu i chce zreorganizować kancelarię po ojcu. Ubolewa nad tym, że Weronika nie chce z nim pracować, ponieważ uważa, że taka sytuacja byłaby niekorzystna dla ich życia rodzinnego. Alicja wspomina, że nie czuje się najlepiej w swojej pracy i szuka nowej. Weronika proponuje Adamowi, żeby zatrudnił Domaniewską u siebie. Rekomenduje ją jako świetną specjalistkę od prawa autorskiego. Roztocki z rezerwą podchodzi do tego pomysł.

Chrzest Ksawerego z pomocą pani Marii

Filip nie wpłacił na czas zaliczki za wynajęcie lokalu, w którym miało odbyć się przyjęcie z okazji chrztu Ksawerego i salę wynajęto już komuś innemu. Maks, dowiedziawszy się o kłopotach przyjaciela, spotyka się z nim na mieście. Proponuje, żeby poprosili o pomoc panią Marię. Ona odmawia obawiając się, że nie zdąży zorganizować tak poważnej uroczystości. Chłopcy nie poddają się – obiecują zrobić zakupy i pomóc w przygotowaniu potraw. W końcu Maria postanawia ulitować się nad młodym Konarskim. Filip nie mówi Marcie o zmianach planu dotyczących uroczystego obiadu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.