Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1034

Na Wspólnej 6

Rodzina Marii obawia się o jej stan zdrowia. Eryk ostrzega Filipa przed Reni. Ola mówi Danielowi, że nie chce być jego dziewczyną.

Na wspólnej 1034 – streszczenie
Żaneta ukrywa prawdę o śmierci Grzegorza

Żaneta unika wyjaśnień w sprawie śmierci Grzegorza. Włodek nalega aby synowa opowiedziała mu prawdę. Maria wyparła wszystkie złe wiadomości. Renata wraz z Żanetą obawiają się o jej zdrowie. Żaneta wyznaje Sławkowi, że jest jej strasznie ciężko z tym, że nie może powiedzieć zięciom prawdy. Włodek załamuje się po tym jak Maria zaczyna przygotowywać ciasto na powrót Grzesia.

Eryk ostrzega Filipa przed Reni

Kolega z pracy Filipa radzi mu żeby uważał na szefową. Tłumaczy mu, że też kiedyś był jej ulubieńcem i doskonale wie jak potrafi wykorzystywać ludzi. Reni jest oburzona jego zachowanie i w rozmowie z Filipem wspomina, że Eryk zdradził ich firmę i odszedł do konkurencji. Młody Konarski wraca z pracy do domu i wręcza żonie ogromny bukiet kwiatów. Marta jest zachwycona tym gestem.

Ola odrzuca względy Daniela

Ola otrzymuje pierwsze pieniądze za reklamę. Ojciec tłumaczy jej, że teraz w końcu może sobie kupić wymarzonego laptopa. Przy okazji zakupów, wręcza także prezenty rodzicom. Marek nie kryje wzruszenia. W międzyczasie Daniel odwiedza Olę i zaprasza ją do kina. Ta go odrzuca tłumacząc, że nie chce być jego dziewczyną.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.