Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1033

Na Wspólnej 6

Żaneta żałuje, że nie może powiedzieć Ziębom prawdy dotyczącej Grześka. Reni faworyzuje Filipa. Zuza postanawia zostać w Polsce.

Na Wspólnej 1033 – streszczenie
Rozpacz Żanety po śmierci Grześka

Renata i Sławek odbierają Żanetę i jej córkę z lotniska. Kraszewska próbuje dowiedzieć się od szwagierki, w jaki sposób zginął Grzegorz. Żaneta jednak nie chce o tym rozmawiać i prosi, aby jak najszybciej pojechali na Wspólną. Jest bardzo poruszona widząc rozpacz teściów po stracie syna. Wyrzuca sobie, że nie może powiedzieć im całej prawdy dotyczącej Grześka.

Marta odwiedza Filipa w pracy

Filip prosi żonę, aby przyszła do niego do pracy, aby mogli porozmawiać o chrzcinach ich synka oraz zjeść obiad tylko we dwoje. W agencji Marta dowiaduje się od Reni, że Filip jest teraz jej najlepszym grafikiem. Okazuje się też, że Filip nie ma czasu żeby razem zjedli kolację bo ma za dużo obowiązków w biurze. Kiedy wraca do domu dostaje upomnienie od Marty, że praca to nie wszystko i razem z synkiem bardzo go potrzebują.

Zuza nie chce uciekać

Kamil proponuje Zuzie pomoc w wyjeździe do Szwecji, ale ta stanowczo odmawia i mówi, że nie może dłużej uciekać przed strachem. Chce go pokonać. To samo powtarza swojemu ojcu. Leszczyński nie jest zadowolony z decyzji córki.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.