Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1032

Na Wspólnej 6

Dziedzic mówi Ziębom, że ich syn nie żyje. Marcel nalega, aby Bogna wystąpiła o odszkodowanie. Marta zachęca Zuzę, aby została w Polsce.

Na Wspólnej 1032 – streszczenie
Śmierć Grzegorza

Dziedzic, w pilnej sprawie, zostaje wezwany do szefa. Załamany wraca do domu i mówi Renacie, że ma dla niej złą wiadomość. Chwilę później przychodzą do Ziębów. Zapłakana Renata nie jest wstanie przekazać rodzicom strasznej wiadomości i Dziedzic z żalem oznajmia im, że Grzegorz nie żyje. Maria jest w takim szoku, że nie może w to uwierzyć. Załamany Włodek nie znajduje słów, aby pocieszyć zdruzgotaną żonę.

Bogna otwiera się przed Brzozowskimi

Rzecka mówi Brzozowskim, że Marcel załatwił jej pracę i zamierza oddać Frania do żłobka. Kinga nie jest zadowolona z tego pomysłu. Brzozowscy wraz z Bogną dokonują formalności w szpitalu w sprawie przekazania dzieci. Spotykają tam Marcela, który wypytuje ich o sprawę odszkodowania. Brzozowscy zapraszają Rzecką do siebie na kolację, ta przed nimi się otwiera i opowiada historię swojego życia.

Zuza chce wyjechać do Szwecji

Zuza dowiaduje się, że Szymek może zaraz wyjść na wolność po tym jak ją porwał. Chcę jak najszybciej uciec od niego do Szwecji gdzie mieszka jej ojciec. Marta tłumaczy jej, że nie może całe życie chować się przed strachem. Zapewnia ją, że wie o czym mówi, bo sama kiedyś została zgwałcona. W końcu zrozumiała, że musi stawić temu czoła.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.