Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1031

Na Wspólnej 6

Weronika wycofuje pozew rozwodowy. Bogna przychodzi do Brzozowskich. Reni adoruje Filipa.

Na Wspólnej 1031 – streszczenie
Bogna chce zaskarżyć szpital

Bogna wraz z Ignasiem przychodzi do Kingi i Michała. Wzruszona wita się z Franiem – swoim synkiem. Chcę go jak najszybciej zabrać od Brzozowskich. Ci tłumaczą jej, że najlepiej będzie jak dzieci przez jakiś czas zostaną u swoich „pierwszych” rodziców. Rzecka udaje, że ich nie słyszy i zabiera Frania. Następnego dnia tłumaczy Brzozowskim, że Franek całą noc płakał i jest bardzo smutny. Rzecka mówi Kindze, że jej chłopak – ojciec Frania – wrócił z Anglii i namawia ją żeby zaskarżyli szpital.

Sławek chce odzyskać córkę

Sławek radzi się kolegi – prawnika, co ma zrobić, aby odzyskać córkę. Kolega sugeruje, że nie powinien liczyć na pomoc policji, tylko działać na własną rękę. Dziedzic mówi o tym Renacie. Kraszewska obawia się, że Sławek może wpakować się w kłopoty. Niespodziewanie do Dziedzica dzwoni Daria. Przez chwilę rozmawia z ojcem, a później telefon przejmuje Marzena. Sławek prosi byłą żonę, żeby powiedziała skąd dzwonią. Niestety Marzena nie chce mu tego zdradzić

Ola na planie zdjęciowym

Ola bierze udział w zdjęciach do reklamy. Marek nie chce zostawić córki bez opieki, ale czuje, że jego obecność na planie nie jest mile widziana i zostaje wyproszony przez asystenta producenta. Dzwoni więc do Daniela żeby przyszedł po Olę i odprowadził jego córkę. Młoda Zimińska robi ojcu wyrzuty i prosi żeby więcej nie umawiał jej z Danielem bez jej zgody.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.