Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1030

Na Wspólnej 6

Weronika wycofuje pozew rozwodowy. Bogna przychodzi do Brzozowskich. Reni adoruje Filipa.

Na wspólnej 1030 – streszczenie
Weronika wycofuje pozew

Adam zjawia się na rozprawie sądowej w sprawie rozwodu. Dowiaduje się, że Weronika w ostatniej chwili wycofała pozew. Do rozwodu nie dochodzi. Wychodząc z sądu Adam i Weronika namiętnie się całują i stwierdzają, że nie wyobrażali sobie życia bez siebie.

Poszukiwania Bogny

Michał jest zły na pracowników szpitala, ponieważ nie robią nic w sprawie żeby odnaleźć Bognę i ich synka. Jedzie z Andrzejem do jej domu. Dowiadują się od sąsiadki, że ostatnia widziała ją kilka dni temu. Wieczorem Michał wyznaje Kindze, że bardzo kocha Franka, ale zależy mu jeszcze bardziej na odnalezieniu ich prawdziwego syna. Kinga go rozumie tak samo jak i postępowanie Bogny, która nie wyobraża sobie rozstania z Ignasiem. Kilka chwil później ta zjawia się u nich w mieszkaniu.

Filip angażuje się w nowy projekt

Filip prosi szefową żeby włączyła go do projektu z promocją samochodu terenowego. Reni jest zaskoczona i ponownie mówi mu, że będzie musiał bez reszty poświęcić się pracy. Filip zaangażowany w pracę zapomina o spotkaniu z księdzem. Marta jest na niego zła, ten wyjaśnia jej, że zatrzymały go obowiązki służbowe. Tymczasem Reni przynosi do biura butelkę wina i robi mu relaksacyjny masaż karku.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.