Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1028

Na Wspólnej 6

Dziedzic odkrywa, że został oszukany przez Marzenę. Rafał dowiaduje się, żę Agnieszka ma problem z alkoholem.

Na Wspólnej 1028 – streszczenie
Marzena wyjeżdża z Darią za granicę

Dziedzic orientuje się, że Marzena wyjechała gdzieś z Darią. Jest przekonany, że wszystko już było zaplanowane wcześniej dlatego podczas rozwodu wszystko poszło tak pomyślnie. Dowiaduje się od teściów, że Marzena wraz z córką opuściły granicę Polski. Włodek radzi mu żeby porozmawiał z teściem jeszcze raz i dowiedział się o dokładne miejsce ich pobytu.

Wyznanie Agnieszki na temat AA

Na spotkaniu z Rafałem Agnieszka dostaje od niego olbrzymi bukiet róż. Po wspólnym koncercie zaprasza ją na lampkę wina. Agnieszka wyjaśnia mu, że ma problem z alkoholem i należy do AA. Rafał jest zaskoczony. Nie może wydusić z siebie słowa. Zaczyna ją przepraszać, a Agnieszka zapewnia go, że miał prawo nie wiedzieć i mówi, że nic się nie stało.

Zuza wychodzi ze szpitala

Zuza wychodząc ze szpitala dziękuje Kamilowi i Romanowi, że ją uratowali. Mówi im, że nigdy wcześniej nie żyła w takim strachu. Zamierza iść jak najszybciej na policję. Tata Zuzy namawia ją i Kamila, aby przyjechali do niego na wakacje do Szwecji. Tłumaczy młodemu Hofferowi, że bardzo trudno będzie skazać Sylwka z powodu jego niepoczytalności.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.