Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1027

Na Wspólnej 6

Brzozowscy decydują się na badania genetyczne. Róża martwi się, że Weronika i Adam nie wrócą do siebie. Borys chce poznać Ewę ze swoją rodziną.

Na Wspólnej 1027 – streszczenie
Kinga wraca z synkiem do Warszawy

Kinga wierzy, że Michał zrozumiał swój błąd. Wierzy, że nie będą już poruszali kwestii ojcostwa, ale Michał nalega na wykonanie badań genetycznych. Brzozowski wyjaśnia jej, że mogło dojść do zamiany dzieci. Kinga nie może w to uwierzyć, mimo wszystko zgadza się na badania. Pod szpitalem spotykają Bognę. Rzecka nie odpowiada im na pytania, a chwilę później odgraża się, że nigdy nie odda im swojego syna.

Ciepłe wspomnienie ojca Adama

Ziębowie organizują w swoim mieszkaniu konsolacje po pogrzebie Jana Roztockiego. Wszyscy ciepło go wspominają. Po spotkaniu Adam wyznaje Weronice, że udało mu się przyśpieszyć termin rozprawy ich rozwodu. Tymczasem Róża wyznaje im iż bardzo zależy jej na tym żeby się w końcu pogodzili. Ale może być już na to za późno ponieważ Adam chce sprzedać mieszkanie ojca i na stałe wyjechać do Wrocławia.

Radykalne zmiany w życiu Ewy

Olszewska wciąż martwi się tym, że straci wszystkich przyjaciół po rozstaniu z Romanem. Agnieszka ostrzega ją, że powinna być na to przygotowana. Borys chce jak najszybciej przedstawić Ewę swojej rodzinie. Proponuje jej wyjazd na Ukrainę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.