Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1024

Na Wspólnej 6

Sylwek próbuje zabić siebie i Zuzę. Michał wyznaje żonie, że wie, iż nie jest ojcem Franka. Zobacz sam, co tak naprawdę czuje Ola do Daniela

Na wspólnej 1024 – streszczenie
Kamil i Roman poszukują Zuzy

Kamil domyśla się, że zniknięcie Zuzy musi mieć coś wspólnego z Sylwkiem. Kiedy przychodzi do jego domu dowiaduje się, od sąsiadki, że wyjechał. Zdenerwowany Kamil mówi o wszystkim ojcu i razem rozpoczynają poszukiwania. Koleżanka Sylwka podpowiada im, że mógł się zaszyć na działce. Sylwek jest zdeterminowany w swoich działaniach. Po próbie ucieczki Zuzy zmusza ją do zażycia środków nasennych, odkręca gaz i kładzie się obok uśpionej dziewczyny.

Kinga nie rozumie zachowania Michała

Zdenerwowana Kinga zwierza się Basi z ich problemów w małżeństwie. Sama nie wie czemu Michał jest dla niej taki oschły. Próbuje się skontaktować z mężem, ale ten nie odbiera telefonu. Kiedy wraca do domu Kinga słyszy od Michała, że wie iż Franek nie jest jego synem.

Miłosne przypuszczenia Oli

Ola wyznaje mamie, że podejrzewa Daniela o to, że się w niej podkochuje. Czuje się z tym źle z uwagi na swoją koleżankę Anię. Zimińska proponuje, aby córka porozmawiała z chłopakiem. Kiedy dochodzi do rozmowy, Daniel czuje się dotknięty jej słowami.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.