Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1023

Na Wspólnej 6

Borys wręcza Ewie pierścionek zaręczynowy. Weronika próbuje się zbliżyć do Adama. Sylwek porywa Zuzę.

Na wspólnej 1023 – streszczenie
Sylwek porywa Zuzę

Zuza wybiera się do swojej ciotki. Nalega, aby Kamil jej nie odprowadzał tylko został w domu i uczył się do egzaminów. Wracając od cioci zostaje zaatakowana przez Sylwka, który śledził ją od wyjścia z domu. Chłopak obezwładnia Zuzę gazem paraliżującym i wsadza do samochodu. Wieczorem Kamil bezskutecznie próbuje się do niej dodzwonić. Tymczasem Sylwek przetrzymuje związaną Zuzę w domku na działce. Dziewczyna ostrzega go, że Kamil będzie jej szukał. Sylwek pokazuje dziewczynie sms-a, którego wysłał do Kamila z jej komórki. Wynika z niego, że przyjechał pan Leszczyński i Zuza zostaje na noc u ciotki.

Borys prosi Ewę o rękę

Borys zabiera Ewę na romantyczny spacer. Zapewnia ukochaną, że zrobi dla niej wszystko, czego tylko zapragnie i wręcza pierścionek zaręczynowy. U Ewy wzruszenie miesza się z poczuciem, że wszystko dzieje się zbyt szybko. Przypomina Borysowi, że ona nie ma jeszcze rozwodu. Dla niego jednak najważniejsze jest to, że się kochają. Wieczorem do Ewy dzwoni Igor. Ku jej zaskoczeniu Orłow przejmuje słuchawkę i przedstawia się jej synowi.

Adam ponownie zostaje na noc z rodziną

Roztocki, po nocy spędzonej na Wspólnej, postanawia niezwłocznie pozałatwiać formalności związane z pogrzebem ojca. Popołudniu Weronika ponownie zaprasza go do siebie. Adam jest przybity, jednak ze względu na Antosię, która nie może się doczekać wizyty taty, pojawia się na Wspólnej. Weronika obejmując go wyznaje, że też czekała na niego. Roztocki uwalnia się z jej objęć. Jest przekonany, że żoną kieruje litość i nie zdobyłaby się na ten gest, gdyby nie śmierć jego ojca.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.