Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1022

Na Wspólnej 6

Weronika dowiaduje się, że ojciec Adama nie żyje. Sławek proponuje Renacie, aby zamieszkała u niego. Borys stara się rozwiać obawy Ewy.

Na Wspólnej 1022 - streszczenie
Adam jest załamany po śmierci ojca

Adam oznajmia Weronice, że jego ojciec nie żyje. Oboje nie mogą uwierzyć w tę straszną wiadomość. Adam jest w rozsypce, tłumaczy Weronice, że został zupełnie sam. Ale ona zapewnia go, że ani jej, ani ich córeczce nie jest obojętny. Prosi go, aby został u nich na noc.

Sławek przeprasza Renatę

Sławek przeprasza Renatę za wszystkie przykrości na jakie mogła być przez niego narażona. Prosi ją, aby z nim zamieszkała. Maria boi się, że córka znowu się na nim zawiedzie. Jednocześnie docenia też to, że dziedzic wreszcie uregulował swoje sprawy.

Ewa straci przyjaciół?

Ewa ma obawy przed tym, że przez rozstanie z Romanem straci przyjaciół. Borys uspokaja i zapewnia ją, że na pewno zrozumieją jej wybór. Orłow spotyka Michała i zaciąga go do baru żeby porozmawiać. Przedstawia mu problem, który niepokoi Ewę i chcę poznać opinię znajomego. W bramie Ewa i Borys mijają się z Romanem. Ewa ucieka wzrokiem za to Hoffer i Orłow wymieniają się złowieszczym spojrzeniem.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.