Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1021

Na Wspólnej 6

Sławek dostaje rozwód. Roman wraca na Wspólną. Weronika proponuje Adamowi, aby nie śpieszyli się z rozwodem. Marta nie chce rozmawiać z Ewą.

Rozwód Sławka i Marzeny dochodzi do skutku

Sławek i Marzena rozwodzą się. Dziedzic tłumaczy jej, że będzie bardzo dobrze wspominał ich związek i ma nadzieje, że nadal zostaną przyjaciółmi. Spędza także z córką popołudnie. Wyjaśnia jej, że teraz będą widzieć się trochę rzadziej, ale nadal będzie jego ukochaną córeczką. Wieczorem idzie spotkać się z Renatą. Oznajmia jej, że teraz po rozwodzie mogą w końcu budować długi i szczęśliwy związek.

Roman wraca do domu

Kamil wciąż jest zdenerwowany zachowaniem swojego ojca, który późno w nocy wraca do domu. Roman nie chce tłumaczyć się synowi i zbywa go w bardzo arogancki sposób. Zamyka się w pokoju i prosi żeby nie wracali już więcej do tematu Ewy.

Ciężki stan Jana

Weronika dowiaduje się od Róży, że Jan miał kolejny zawał. Adam tłumaczy jej, że stan ojca jest ciężki, ale stabilny. Następnego dnia Weronika znowu spotyka męża. Jest jej wdzięczny, że zjawiła się w szpitalu. Jest przekonany, że dla jego ojca to wielkie wsparcie. Przeprasza Weronikę, że nie stawił się w sądzie i zapewnia, że postara się przyśpieszyć termin następnej rozprawy. Weronika proponuje mu żeby odłożyli rozwód na później. Teraz muszą zając się zdrowiem Jana.

Ewa chce aby Borys u niej zamieszkał

Ewa martwi się stanem Romana. Jest przekonana, że bardzo przez nią cierpi. Borys pociesza ją, wyznając jak bardzo ją kocha. Ewa proponuje mu żeby się do niej wprowadził. Orłow przyjeżdża po Ewę do pracy nowym samochodem. Kiedy dojeżdżają Na Wspólną namiętnie się całują. Świadkiem całej sytuacji jest Marta. Mocno zdenerwowana mija ich bez słowa.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.