Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1020

Na Wspólnej 6

Borys przyrzeka Ewie, że już zawsze będą razem. Rozprawa rozwodowa Roztockich zostaje przesunięta na inny termin. Michał nie może zdobyć się na szczerą rozmowę z żoną. Roman znika bez śladu.

Na Wspólnej 1020 – streszczenie
Roman znika bez słowa

Ewa i Borys nie mogą się sobą nacieszyć. Orłow zapewnia ją, że już na zawsze będą razem. Wyjaśnia jej, że kobieta, która otworzyła drzwi Ewie to sąsiadka opiekująca się jego kwiatkami. W międzyczasie Ewa próbuje się skontaktować z Romanem, ale słyszy tylko głuchy telefon. Zaczyna się martwić i mieć wyrzuty sumienia, że wczoraj dała się ponieść emocjom przy Hofferze. Borys prosi ją żeby nie dawała mu złudnych nadziei na powrót do siebie.

Adam nie stawia się w sądzie

Weronika przychodzi na rozprawę rozwodową, ale nie widzi w nim Adama. Przez jego nieodpowiedzialne zachowanie termin zostaje przesunięty. Roztocka próbuje się z nim skontaktować, ale bez skutku. Kiedy wraca Na Wspólną dowiaduje się, że ojciec męża trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Weronika jedzie tam natychmiast.

Michał czuje się oszukany

Michał podejrzewa, że Kinga musiała go zdradzić, ponieważ bardzo długo nie mogli mieć dziecka. Andrzej prosi go o to, żeby nie wykonywał gwałtownych ruchów tylko porozmawiał o tym jak najszybciej z żoną. Brzozowski prosi Kingę żeby poważnie porozmawiali, ale Kinga jest tak szczęśliwa powrotem Franka do domu, że postanawia odłożyć to w czasie.

Roman nie zjawia się w pracy

Kamil martwi się o ojca. Hoffer nie wrócił na noc i nie pojawił się też w pracy. Boi się, że wrócił do picia. Na dodatek Ewa także ma wyłączony telefon. Zuza tłumaczy mu, że pewnie jego rodzice się pogodzili i chcą mieć teraz chwilę dla siebie, ale Kamil jej nie wierzy. W końcu Ewa odzwania do młodego Hoffera i mówi mu, że również martwi się o Romana. Tymczasem Roman siedzi sam w samochodzie, nagle je uruchamia i gwałtownie rusza przed siebie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.